Huawei Watch GT3 demodan nasıl çıkılır?

Şu anda elimde bir Huawei Watch GT3 var. Demo modunda demo modundan nasıl çıkarabilirim?

Çözen olursa ben de yararlanayım :d
Şu anda elimde bir Huawei Watch GT3 var. Demo modunda demo modundan nasıl çıkarabilirim?

Hocam merhaba, ben huawei bölge satış temsilcine sordum bunu ve direk ondan bilgi edindim. Saatin içerisinde ki demo yani yazılım 3 ay sonra kendiliğinden kalkıyor, extra bir şey yapılmasına gerek yok. Bilgin olsun :)

Son düzenleme:
Yeni aldığım Huawei GT 3 saatim sürekli demo ekranına geçiyor ve ayarlar sürekli demo moduna geçiyor bu şekilde saatimi kullanamıyorum şarjı sömürüyor yardımcı olursanız sevinirim çok sinir oluyorum saati parçalayasım var kullanmıyorum saati o yüzden.

Yeni aldığım Huawei GT 3 saatim sürekli demo ekranına geçiyor ve ayarlar sürekli demo moduna geçiyor bu şekilde saatimi kullanamıyorum şarjı sömürüyor yardımcı olursanız sevinirim çok sinir oluyorum saati parçalayasım var kullanmıyorum saati o yüzden.
Hocam merhaba, operatör firmasında çalışıyorum. Tarafımıza Huawei GT3 Metal demo geldi, ben de ilk başlarda normal olarak çalışmasına izin verdim fakat bir yerden sonra merak ettiğim için konuyu Huawei Bölge satış müdürüne sordum, verdiği cevap yukarıda belirttiğim gibi; 3 ay sonra demo modu kendiliğinden kapanıyor, 'benim ekstra yapmam gereken bir durum var mı?' diye sorduğum da ise, hayır kendisi kapanıyor sadece 3 ay sonra dedi. O yüzden tavsiyem cihazın yazılımını kendin değiştirmeye kalkma, vaktin varsa 3 ay beklemeni öneririm. Ben de alacağım için 3 ay bekleme moduna geçtim. Cihaz yazılımı demo modunda olduğu için saati sana kullandırmayacaktır, saygılar 🤙

Merhabalar,

Cihazın henüz 3. Ayı dolmadı. O yüzden halen beklemedeyim. Burası da aklımda çözüldüğü gibi bilgi vermiş olurum. 🙋‍♂️
Sabırsızlıkla bekliyorum.
Benimde elimde gt3 elite var edindiğim bilgilere göre 1-3 ay arası açılacakmış sizin durumunuzu merak ettim.
Birde şöyle bir bilgi var elimde genel olarak demo cihazlar açılmaması için özel firmwarelar ile gönderiliyormuş 1-3 ay mevzusu eskidenmiş fakat 1-3 ay da açılır bilgisi daha güvenilir bir kaynaktan olduğundan takılmadım. Umarım doğru yapıyoruzdur. 😄😄😄

Sabah işe gidince tekrar kontrol edeceğim sizin için 😁 Ayrıca da tekrar yetkili tarafa ileticem aynı soruyu, bugün farklı bir kişiye daha sordum kendisi distribütör firmasın da çalışıyor o başka bir şey söyledi. Her ikisini de netleştirip buradan bilgi vericem, umarım bekleyişin sonu hezayan olmaz 😮‍💨😅

Bu olay nedir tam olarak ne demosu merakımdan soruyorum bu saat sorunlu falan mı?
Hayır, Cihaz firmaları tanıtım amacıyla anlaştığı operatör firmalarına veya teknoloji mağazalarının şubelerine ürün yollar. Müşteri cihazı/ürünü daha iyi deneyimleyebilsin diye. Mesela Huawei gt3 saati huawei tarafından A operatörünün mağazalarına gönderim yapacağını belirtir ve A operatörü da hangi mağazalarına gönderilmesini istediği listeyi huawei'ye vererek bu mağaza sayısı kadar mağazaya gönderim yapacağız der. o sayı da ürünü huawei A operatörüne ve mağazalara cihazların normal fiyatlarından bir nebze de olsa aşağı fiyatta yollar. Gönderdiği gt3 Saatin de cihazın özelliklerini anlatan bir animasyon var. Cihazı kullandırmaz. Sadece tanıtım animasyonu döner ekranda. Demo cihazın normal cihazlardan bir farkı yoktur sadece tanıtım amacıyla cihaz stantlarına yerleştirilmesi için yollanır. Firmanın belirlediği süre orada kalır ve satışı yapılamaz. İşte demo cihaz olayı bu hocam, aklın da bulunsun, biraz uzun oldu ama affola 🙃🙃

Yeni konular

Geri
Yukarı