Huawei Y5 2018 güncelleme nasıl yapılır?

Zaquare

Hectopat
Daha fazla  
Huawei Y5 2018 telefonum var fakat hala EMUI 8 kullanıyor. Hiç güncelleme gelmiyor, ben bunu EMUI 9 veya 10'a çıkartmak istiyorum. Çıkar mı bazı yöntemlerle ya da çıkmazsa arama ekranını koyu moda çevirme gibi özellikleri nasıl yaparım?

Bunları ROM atarak yaparsınız fakat bu işlem telefonu garanti dışı bırakır ve yanlış yapılacak bir işlem sonucu sonrası telefon kullanılmaz hale gelebilir.

Huawei, resmi olarak güncelleme vermediği sürece yükseltme yapamazsınız. Koyu mod içinde Huawei Temalar'a göz atabilirsiniz.
Bunları ROM atarak yaparsınız fakat bu işlem telefonu garanti dışı bırakır ve yanlış yapılacak bir işlem sonucu sonrası telefon kullanılmaz hale gelebilir.

Bu cihaz için resmi Custom ROM yok. Geliştirici ROM'larınında birçok eksiği var.

Huawei, resmi olarak güncelleme vermediği sürece yükseltme yapamazsınız. Koyu mod içinde Huawei Temalar'a göz atabilirsiniz.

Bu cihaz için resmi Custom ROM yok. Geliştirici ROM'larınında birçok eksiği var.
Temalar uygulamasına girdiğimde tema yüklenmiyor seda normal kendi teması var playstore dan indirince de tam çalışmıyor yani temalar tam sürüm değil güncellemeye çalışınca da telefona uyumlu olmadığını söylüyor apk olarak indirincede olmuyor yine yükleme mağazası gelmiyor.

Temalar uygulamasına girdiğimde tema yüklenmiyor Seda normal kendi teması var playstoredan indirince de tam çalışmıyor yani temalar tam sürüm değil güncellemeye çalışınca da telefona uyumlu olmadığını söylüyor APK olarak indirincede olmuyor yine yükleme mağazası gelmiyor.

Ayarlar'a girin ve en üstte bulunan seçeneği seçip bir Huawei hesabı oluşturun. Oluşturduktan sonra, Huawei Temalar'a tekrar girin. Bu sefer olması gerekiyor.

Bende ondan bahsediyorum. Eğer kimliğiniz yok ise, kimlik oluşturun. Huawei Temalar'daki sorunun çözülmesi gerekiyor.
Oluşturdum numaramla fakat yine gelmedi.
Bende ondan bahsediyorum. Eğer kimliğiniz yok ise, kimlik oluşturun. Huawei Temalar'daki sorunun çözülmesi gerekiyor.
Apk olarak indirmiştim sabah son sürümünü yine olmadı üstte sadece özelleştir yazıyor başka bir şey yok sadece özelleştir tuşu var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı