Huawei Y6 2019 alınmalı mı?

Rewill216

Hectopat
Arkadaşlar anneme bir telefon almak istiyorum fiyatı ve bütçesi bana uygun. Annem de kalkıp oyun oynayacak veya telefonda iyi işlemci olsun iyi RAM olsun diyecek insan değil. Onun için konuşsun internete girsin kasmasın. Ha bir de kamerası biraz iyi olsun ona yeterli, sizce bu telefon alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar biraz acele davrandım ama Y6 2019 32GB modelini anneme almış bulunmaktayım cihaz gerçekten hoş yani. Özellikle kamerasını bu şekilde beklemezdim gerçekten tatmin edici bir kamerası var. Annem gayet sevicektir. Saolun yorumlarınız için cihazıda tavsiye ederim.

Arkadaşlar biraz acele davrandım ama Y6 2019 32GB modelini anneme almış bulunmaktayım cihaz gerçekten hoş yani. Özellikle kamerasını bu şekilde beklemezdim gerçekten tatmin edici bir kamerası var. Annem gayet sevicektir. Saolun yorumlarınız için cihazıda tavsiye ederim.
Hayırlı olsun, anneniz telefonu iyi günlerde kullansın. Tasarım olarak gayet şık duruyor. Güzel bir kılıfla anneniz kullanır. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı