Huawei Y6 2019 nasıldır?

Babam 3 yıldır kullanıyor, daha bir sorun olmamış. Ben sadece Instagram, YouTube, Twitter vs için kullanacağım. 720p ekran sorun değil, oyun oynamayacağım. Fotoğraf çekmeyi sevmem. Önemli olan kasmaması. Yazılımsal sorunlar olmaması. Ekranı bence büyük film için bana yeter. Bataryası da güzel gibi duruyor. Telefona Instagram, YouTube, Twitter, WhatsApp, BİP, Hepsiburada, Trendyol, Technopat, Letgo, Sahibinden indireceğim. Şu anki telefonumda da bu uygulamalar var. Dediğim gibi kasma donma vs olmasın. Beni 2-3 yıl götürür mü? Sadece dediklerimi yapacağım çok bir şey değil.

Hocam şu an Y6 2019 kullanıyorum. Önermem . 2 yılına girecek neredeyse ve batarya ölü 4-5 saat anca film izletir. M11 daha iyi tercih olur. Hem batarya 5000 mh hem de RAM 3 GB. Bir Android telefon bence en az ram 3 GB olmalı. Kamera kısmı yine öne geçiyor. 3'lü kamera dizilimi ile gün ışığında seni yolda bırakmaz. M11 sürüm olarak daha güncel olduğundan Huawei Y6 2019 ile arsindan kesinlikle M11 seçerdim.
Samsung Galaxy M11 nasıl peki? Saydığım özelliklerle beni 2-3 yıl götürür mü?

Hocam şu an Y6 2019 kullanıyorum. Önermem. 2 yılına girecek neredeyse ve batarya ölü 4-5 saat anca film izletir. M11 daha iyi tercih olur. Hem batarya 5000 mh hem de RAM 3 GB. Bir Android telefon bence en az RAM 3 GB olmalı. Kamera kısmı yine öne geçiyor. 3'lü kamera dizilimi ile gün ışığında seni yolda bırakmaz. M11 sürüm olarak daha güncel olduğundan Huawei Y6 2019 ile arsindan kesinlikle M11 seçerdim.

Bir de aklımda Samsung Galaxy A21s var onunda özellikleri güzel gibi. Tek kötü yanı 720p olması oda sorun değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı