Huawei Y6 2019 vs iPhone 6 64 GB

Giriş seviyesi Çin telefonlarından uzak durun y serisi cihazlar berbat zaten ikisi arasında 6 ama Sahibinden'den 6S kovalaman daha iyi olur.

Sahibinden sitesinde biraz önce bir 6S baktım resimde 16 GB olduğu yazıyor açıklamada "telefonum 64 GB" yazılmış pek güvenemiyorum.

@SkyLord06TR sahibinden sitesinde Param Güvende ile alırsam bir problem oluştuğunda telefon yazılan ya da görünen gibi çıkmadı zaman iade edebiliyor muyum?

Sahibinden sitesinde biraz önce bir 6S baktım resimde 16 GB olduğu yazıyor açıklamada "telefonum 64 GB" yazılmış pek güvenemiyorum.

@SkyLord06TR sahibinden sitesinde Param Güvende ile alırsam bir problem oluştuğunda telefon yazılan ya da görünen gibi çıkmadı zaman iade edebiliyor muyum?

Edebiliyorsun alıcı için iyi Param Güvende sistemi. Belki yanlış işaretlemiştir mesaj atıp sorabilirsin hızlı ilan açmak için bakmadan rastgele seçiyorlar çoğu zaman.

IMEI sorgula önce hoparlörü bak kamerayı test et birini ara telefon konuşmasında sıkıntı var mı bak kasayı incele göçme çizik var mı bak aç oyun oyna çok ısınıyor mu ona bak. Zaten kolay alışırsın.

Teşekkür ederim yardımların için cihaz elimde olmasa Param Güvende ile satın aldıktan sonra bunları yapsam bir sorun olursa iade edebiliyor muyum?

Geri
Yukarı