Huawei Y6 2019 Wild Rift'te FPS düşmesi

Black Swordsman

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar. Wild Rift'te sürekli FPS droplar yiyorum. Şu anda 30 FPS'de kilitlenmiş olarak gözüküyor ayarlarda ama saniyelik veya 5-10 saniye uzunluklarla drop yiyorum. Sonra geçiyor tabii ama genelde en önemli pozisyonlarda olduğu için sinirlenmemek elde değil. Hatta bu nedenle hiç dereceli giremedim, sürekli botlara karşı oynuyorum. Bu droplar nasıl geçer biliyor musunuz? Şimdiden teşekkürler.

Telefonum: Huawei Y6 2019.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Wild Rift'te sürekli FPS droplar yiyorum. Şu anda 30 FPS'de kilitlenmiş olarak gözüküyor ayarlarda ama saniyelik veya 5-10 saniye uzunluklarla drop yiyorum. Sonra geçiyor tabii ama genelde en önemli pozisyonlarda olduğu için sinirlenmemek elde değil. Hatta bu nedenle hiç dereceli giremedim, sürekli botlara karşı oynuyorum. Bu droplar nasıl geçer biliyor musunuz? Şimdiden teşekkürler.

Telefonum: Huawei Y6 2019.
Hocam bende Y5 2019 modeli var, Wild Rift yükledim ama pişman olup sildim. Zaten oyun açısından pek bir beklentim yoktu, donanımsal olarak yeterli olmadığını pek çok alışveriş sitesinde görmüştüm. Muhtemelen sizin de telefonunuz yeterli değil. Ama telefonu hızlandırmak adına programlar var onları deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı