Note 10 Lite Wild Rift'te FPS düşüşü

Semij

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Geçenlerde Wild Rift'e yeni bir güncelleme geldi. Güncellemeden önce gayet rahat sabit 60FPS alıyordum. Güncellemeden sonra saçma bir şekilde FPS düşüşü yaşamaya başladım. Aniden lane'deyken FPS önce 30, sonra 17, en son 3 FPS'ye düşüyor. Riot'a bilet attım. Henüz cevap gelmedi. Telefonum Samsung Galaxy Note 10 Lite yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Geçenlerde Wild Rift'e yeni bir güncelleme geldi. Güncellemeden önce gayet rahat sabit 60FPS alıyordum. Güncellemeden sonra saçma bir şekilde FPS düşüşü yaşamaya başladım. Aniden lane'deyken FPS önce 30, sonra 17, en son 3 FPS'ye düşüyor. Riot'a bilet attım. Henüz cevap gelmedi. Telefonum Samsung Galaxy Note 10 Lite yardımcı olursanız çok sevinirim.
Kasmasi ilginc arka plan da birsey aciksa kapat,gx tool filan kullan bence

Gx ile falan alakası yok oyunda yapılan son güncelleştirmeyle alakalı aynı sorun bende de oluştu tam maçın ortasında FPS pat diye düşüyor çıldırmalık. Riot Wild Rift'i pek umursamıyor zaten birçok oyuncu bıraktı. Eşleştirme sisteminden tut troll insanlara kadar bir sürü hatası var ve şimdi de FPS sorunu çıktı başımıza solo oynayamazsın bu oyunu çıkacağın lig sabit solo da anca takımla birlikte oynarsan yükselebilirsin. İlginç yanı kaç aydır millet bu eşleştirme sisteminden şikayetçi ama hiçbir şey yapılmıyor.

Geri
Yukarı