Çözüldü Hub bağlantı noktasında güç yüklenmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CahilSavar

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
8 GB @ 1.3 GHz
SSD veya HDD modeli
Kingston SSDNow V300 120GB
Ekran kartı
Nvidia GeForce GT 740
Anakart
BKH400UD25608-1333 2x4GB
İşlemci
Intel Core i5-4460
Selam. Kasamda 4 arkada 2 önde olmak üzere tam 6 tane USB girişim var. Arka dörtlüyü kullanıyorum. Öndekilerden sadece bir tanesini kullanabiliyorum. İkisini kullanınca bu hatayı veriyor. Yardım edebilirseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• resim_2022-06-28_172812999.png
    resim_2022-06-28_172812999.png
    10,2 KB · Görüntüleme: 653
Çözüm
HUB sıkıntılı ise değişim gerekir. USB güç seçeneklerini değiştirip deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
HUB arızalı da olabilir. Hangi donanım ile bu sıkıntı oluyor?

HUB sıkıntılı ise değişim gerekir. USB güç seçeneklerini değiştirip deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Hub sıkıntılı ise değişim gerekir. USB güç seçeneklerini değiştirip deneyebilirsiniz.

Bu videoyu izledim ve güç seçeneklerini de değiştirdim. Galiba Hub noktasının değişmesi lazım. Konuyu uzatmak istemem ama emin olmak için şunu sormam lazım, Bu işlerden az bir şey anlıyorum kendim düzeltebilir miyim yoksa yeni parça mı alınması lazım?

Kasaya uygun parça bulmak zor. Adaptör beslemesi olan bir USB HUB ile çözülür.

Yeni konular

Geri
Yukarı