Hubsan H507A mı? Aden E59S mi?

ziganeX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
𝐌𝐁: Gɪɢᴀʙʏᴛᴇ B450-M S2H
𝐂𝐏𝐔: AMD Rʏᴢᴇɴ 5 3600
𝐆𝐏𝐔: Msɪ ʀᴛx 3060 ᴛɪ Gaming x 8ɢ ʟʜʀ
𝐑𝐀𝐌: Cᴏʀsᴀɪʀ Vᴇɴɢᴀᴇɴᴄᴇ 16 ɢʙ 3200ᴍʜᴢ (8x2)
𝐒𝐒𝐃: Aᴅᴀᴛᴀ Sᴜ630 480ɢʙ 520MB-450MB/s || Sᴇᴀɢᴀᴛᴇ Bᴀʀʀᴀᴄᴜᴅᴀ 2TB 7200RPM
𝐂𝐚𝐬𝐞: PᴏᴡᴇʀBᴏᴏsᴛ T01-B
𝐎𝐒: Mɪᴄʀᴏsᴏғᴛ Wɪɴᴅᴏᴡs 10 ᴘʀᴏ
Arkadaşlar başlangıç olarak bunlardan hangisi daha iyi veya bunlar yerine önerebileceğiniz bir drone var mı? Drone kullanımına merak sardım ilk deneyimim olacak ve bu konuda bilgim maalesef yok yardımcı olursanız çok sevinirim.

Aden önermem Türk malıdır ama biraz malzeme kalitesi vs düşüktür fakat sizin ne yapacağınıza bağlıdır drone çekim mi yapacaksınız yoksa hevesinizi mi gidereceksiniz?

Aden önermem Türk malıdır ama biraz malzeme kalitesi vs düşüktür fakat sizin ne yapacağınıza bağlıdır drone çekim mi yapacaksınız yoksa hevesinizi mi gidereceksiniz?

İlk amacım heves gidermek fakat sürüşümü ilerlettikten sonra daha iyi bir drone alıp çekimlerde yapabilirim. Yani çekim şu anlık benim için arka planda.

O zaman hevesinizi bunda giderip hem de drone mekaniğini vs önerirsiniz sizin içinde iyi olur sizi kesmemeye başladığında djı spark ya da phantom 2 gibi modellere geçmenizi öneririm.

O zaman hevesinizi bunda giderip hem de drone mekaniğini vs önerirsiniz sizin içinde iyi olur sizi kesmemeye başladığında djı spark ya da phantom 2 gibi modellere geçmenizi öneririm.
Yani Aden mi almalıyım ? Bunun yanında birde Eachine diyr bir marka var. Bana direk model önerme şansınız var mı ?

Geri
Yukarı