Hüda-Par'ın Hizbullah ile bağına ilişkin 47 habere erişim engeli getirildi

Hudapar Kürtler'e karşı Kürtçü, Türkler'e karşı İslamcı maskesi takan bir "parti".

Anladık faşist kemalistlersiniz ama bu adamın şeriatçı ve hizbullahçı olması dışında hak ehli olduğu.

Terorist savunuculuğu yapıp bir de utanmadan faşist kemalistler demiş ya şaka gibi. İnternet çağında yaşıyoruz ama bazıları hala bir şekilde cahil kalmayı başarıyor inanılmaz.

10 yaşındaki çocuğun 50 yaşındaki adamla evlendiğinde hak ehli mi b*k ehli mi görürsün. Allah akıl fikir versin.

"Kadınlar sahiplendirilecek" sözü de ne kadar hak ehli bir adam olduğunun göstergesi demi?!

Siyaseten doğruculuğun tarikatları BATI STK : LGBT , Hayvanseverler , Kadın Hakları.
Tarikatlar : Kadiri , Menzil , Nakşi , Cemaatler : Nur, Hizmet hareketi , Süleymancılar bla bla.

Politik doğrucu tarikatlar = Tarikatlar = Cemaatler = Yabancı teşebbüs sermaye tasarruf.

Hayvansever grupların simalarına bakın , LGBT grupların tezahür de simalarına bakın, Tarikatlara cemaatlerin tezahürlerine bakın.

Ondan sonrada Türkiye'nin %25'i sırf yabancı maden arama tetkik şirketlerin elinde , Yabancılar Türkiye'nin sahibi , Türk vatandaşının tasarrufu bir kirtik , Yabancının tasarrufu derya deniz..

Böyle giderseniz daha çok kul köle REAYA aç sefil perişan cahil olursunuz ne diyeyim arkadaşlar.

O değil memlekette artık ipini koparan bir suç işleyen herkes haç çıkarır gibi bu grupları çıkarıyor maksat sindirmek işte.

Bir tarafta HÜDA PAR bir tarafta HDP. Allah sonumuzu hayır eylesin.

Korkuyorum. Cidden korkuyorum. Daha önce böyle bir korku hissetmemiştim. Ya gidecekler ya gidecekler olayında döndü bu sefer.

Neden korkuyorsun? Atalarımız yokluk içinde 7 cihanla savaşıp ülkeyi kurtarıp baştan kurmuş, biz varlık içinde, bir avuç ... sürüsüyle mi başa çıkamayacağız. Gençliğe Hitabe boşuna yazılmadı.

Hizbullah terör örgütü değil diyenlere açıklama yapma gereği bile duymadan sadece şu dört fotoğrafı gösterin ve yüzlerine okkalı bir şekilde tükürün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…