Hüda-Par'ın Hizbullah ile bağına ilişkin 47 habere erişim engeli getirildi

Hizbullah'ın yaptığı sivil katliamları 90'dan beri biliniyor. PKK'den daha tehlikeli bir oluşum. PKK, içten değil dıştan saldırıyor. Bunlar direkt içimizden saldırıyorlar. Birisi kanser diğeri bıçak. Bıçakta kurtulma şansın var ama kanserde yok.

Hocam PKK yüze katlar hizbullahı. PKK tskya kan kusturmuş. Hizbullah gizli saklı birkaç eylem yapabilmiş ancak. Gerçeklikten kopmayın. PKK'den kurtulma şansı yok bu ülkenin. Doğuda her evde bir sempatizanı olan Suriye'de büyük silahlı kanadı olan oluşum sözkonusu.

Hocam PKK yüze katlar hizbullahı. PKK tskya kan kusturmuş. Hizbullah gizli saklı birkaç eylem yapabilmiş ancak. Gerçeklikten kopmayın. PKK'den kurtulma şansı yok bu ülkenin. Doğuda her evde bir sempatizanı olan Suriye'de büyük silahlı kanadı olan oluşum sözkonusu.
PKK'yı tespit edebilirsin, edince üstüne çökebilirsin ama aynısı Hizbullah için geçerli değil.
Her gün daha tehlikeli bir tarikat haline geliyorlar. Bunlar sadece Doğu'da değil İstanbul, Ankara, Manisa, İzmir gibi büyük yerlerde de yaşayan çoğul bir tarikat, bunu unutmayın.

Evet senin benim konularımda işin yok yol al ayrıca troll maaşınız kesilecek az kaldı az.👆

HÜDA-PAR, HDP kadar tehlikeli bir parti ama Sadece Enes gibi ergen liboş tayfanın videolarını kaynak olarak sunmanızı beğenmedim.
1679068363881.png

Kendi delillerinin kafadan atma olduğunu kanıtlayıverince engelleyiveriyor hemen.

HÜDA-PAR, HDP kadar tehlikeli bir parti ama Sadece Enes gibi ergen liboş tayfanın videolarını kaynak olarak sunmanızı beğenmedim.
Eki Görüntüle 1704952
Kendi delillerinin kafadan atma olduğunu kanıtlayıverince engelleyiveriyor hemen.
Engellilerin twitter hesabını atmanızı hiç hoş bulmadım belli ki kafadan gidik bir arkadaş o yüzden tartışmaya bile değmez.

Profilinizden ne tür bir Siyasal İslam'cı hergele olduğunuz ortadayken yorum yapmazsanız hepimiz için daha iyi olur ulan ülke de tarikatların önü açıldıktan sonra PKK'den daha fazla zarar verir hale geldiler Fetöyü ne çabuk unuttunuz. Hüda-Par da HDP'de kardeş ikili.

Fq7NNI-XgAA58iR.jpg

Engellilerin Twitter hesabını atmanızı hiç hoş bulmadım belli ki kafadan gidik bir arkadaş o yüzden tartışmaya bile değmez.

Profilinizden ne tür bir siyasal İslam'cı hergele olduğunuz ortadayken yorum yapmazsanız hepimiz için daha iyi olur ulan ülke de tarikatların önü açıldıktan sonra PKK'den daha fazla zarar verir hale geldiler fetöyü ne çabuk unuttunuz. Hüda-par da HDP'de kardeş ikili.

Fq7NNI-XgAA58iR.jpg

He öyle miymiş?

PKK'yı tespit edebilirsin, edince üstüne çökebilirsin ama aynısı hizbullah için geçerli değil.
Her gün daha tehlikeli bir tarikat haline geliyorlar. Bunlar sadece doğu'da değil İstanbul, Ankara, Manisa, İzmir gibi büyük yerlerde de yaşayan çoğul bir tarikat, bunu unutmayın.

Hayır yanlışınız var. PKK'nın her evde sempatizanı var hizbullahın yok. İkisi vs atsa bir günde PKK yener hizbullahı. Daha dün devletin akerine polisine molotov ata n PKK'lı "sivil" sempatizanlar bugün hala dışarıda geziyor. Devlet istesin bir gecede hizbullaha çöker milyon bile değil sayıları. HDP oylarından PKK'lı sayılarını hesap et. PKK gibi 50 senelik bir tehdit varken hizbullah ülkeyi bölecek şunu yapacak gibi korku senaryoları saçma.

Son düzenleme:
He öyle miymiş?

Hayır yanlışınız var. PKK'nın her evde sempatizanı var hizbullahın yok. İkisi vs atsa bir günde PKK yener hizbullahı. Daha dün devletin akerine polisine molotov ata n PKK'lı "sivil" sempatizanlar bugün hala dışarıda geziyor. Devlet istesin bir gecede hizbullaha çöker milyon bile değil sayıları. HDP oylarından PKK'lı sayılarını hesap et. PKK gibi 50 senelik bir tehdit varken hizbullah ülkeyi bölecek şunu yapacak gibi korku senaryoları saçma.
Söylediklerinizi kısmen doğru ve yanlış buldum.
-
Doğru: Hdp ve Pkk işbirliği, Hüda-par gibi küçük bir oluşum değil ve güç olarak daha tehlikeli.
FAKAT
Yanlış: Hüda-par, Hdp'nin aksine 'islam neferleri' maskesi takıyor ve şu an geldiğimiz noktadaki bilgi ve sorgulama düzeyi düşük insanların çok olduğu bir ülkede ''içten pazarlık'' ciddi anlamda önlem alınması gereken bir durum.
-
SÖZÜN ÖZÜ: İki parti de ülkemizden uzak olsun. Her gün birinizi bir gün hepinizi. Atatürk, tarikat ve cemaatler hakkında boşuna eyleme geçmemişti. İnsanoğlu cahildir. Özellikle Türkiye gibi Ortadoğu ülkelerindeki ana sıkıntı da birçok grubun din kisvesi altında siyasal düzeni ele geçirip kendilerine çıkar sağlama amaçlarının önüne GEÇİLMEMESİDİR. Ve bu da düşünüldüğünde Avrupa'nın neden gelişmiş, bizim neden geri kalmış ülkeler olduğumuzun yadsınamaz bir nedenidir. Avrupa'da kurumlar vardır bizde gruplar. Ancak bu çağın en sevdiğim olayı olan internet sayesinde ben ve benim gibi birçok vatandaşın hayâl ettiği günler çok daha yakın. Bu seçimden ziyade 2028 seçimlerini dört gözle bekliyorum.

He öyle miymiş?

Açık açık terör örgütü sempatizanlığı yaparken hizbullahın da yaptığı gibi PKK'yı linçliyorsunuz, ikisine de eşit şekilde karşı çıksanız kanınıza mı dokunur?

Geri
Yukarı