Hüzünlü şarkılar atın

İlk dinlediğimde şıpır şıpır gözyaşı döktürmüştü, insanın içinde bir yerlere dokunuyor..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yorumlarda millet yok ağladım yok üzüldüm yok huzur buldum filan demiş. İlk kez dinledim şarkıyı çok da sıkıcı acaba bende mi sıkıntı var ? (Genel olarak oldschool rap dinlerim. )

Yorumlarda millet yok ağladım yok üzüldüm yok huzur buldum filan demiş. İlk kez dinledim şarkıyı çok da sıkıcı acaba bende mi sıkıntı var ? (Genel olarak oldschool rap dinlerim. )
Bazen ters etki olabiliyor. Misal arkadaşınız komik bir şey atacağını söyleyip atınca komik gelmez ama siz aynı şeyi rastgele görmüş olsaydınız gülerdiniz. Aynı şekilde şarkının üstünde ben ağlattığını yazdım siz de hüzünlü olacağı beklentisiyle dinlediniz. Beklentisiz dinleyince farklı etki bırakabiliyor.

Selamünaleyküm hayırlı geceler kıymetli hocalarım. Hüzünlü böyle düşündüren rap veya herhangi bir türde olur beğendiğiniz şarkılar varsa atarsanız sevinirim. Böyle uzun uzun bulutlara baktıran cinsten olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Benim severek dinlediğim bir şarkıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı