HUGOLA-SYMPHONY/AMD Ryzen 5 5500/ sistem alınır mı?

Selam, İtopya karne indirimlerinde bir sistem var. Bana fiyatı çok uygun geldi sizce alınır mı?

Dandik parçalar kullanmışlar. Daha iyisini toplarsınız. RTX 3050 yerine RX 6650XT ya da RX 6600 tercih edilebilir.

Bu güzel.

Ekran kartı olarak Nvidia kullanmak istiyorum.

RTX teknolojisi kullanmak istiyorum, bir de hizmetlerini seviyorum.
Doğrudur DLSS vs. gibi özellikler güzel ancak RX 6600 hatta RX 6650XT ekran kartı sizin için daha iyi bir seçenek olacaktır. Tabii büyük bir performans kazancı yok ama RTX 3050 biraz düşük kalmaya başladı.

Doğrudur DLSS vs. gibi özellikler güzel ancak RX 6600 hatta RX 6650XT ekran kartı sizin için daha iyi bir seçenek olacaktır. Tabii büyük bir performans kazancı yok ama RTX 3050 biraz düşük kalmaya başladı.
Doğru diyorsunuz fakat RX almak gibi bir niyetim yok şu anlık. Bu sistemin fiyatı iyi gibi göründü gözüme. Sizce alınır mı? RX dışı yorumlarsanız sevinirim.

Bütçen nedir max ?
13-14'e kadar çıkar max. Nvidia ekran kartı istiyorum.

Doğru diyorsunuz fakat RX almak gibi bir niyetim yok şu anlık. Bu sistemin fiyatı iyi gibi göründü gözüme. Sizce alınır mı? RX dışı yorumlarsanız sevinirim.

13-14'e kadar çıkar max. Nvidia ekran kartı istiyorum.
AHORA 5A-RTX3060/Ti - Game Garaj Bunun işlemcisini 5600 yapabilirsin. 3060 aşagısına düşmemeni öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı