Hukuk kazanmak isteyenler nasıl çalışıyor?

Bu haftadan itibaren 6-8e çıkmaya çalışacağım. Sen hiç sınava girdin mi? sence denemeler de örnek 70 net yapan biri sınavda kaç net yapar?
Ben 11'e gidiyorum, daha girmedim ama hocalar sınav hakkında nasıl çalışmamız etmemiz gerektiği hakkında bilgi verdiler. Oradan biliyorum.
Anladım çok teşekkür ederim.Umarım başarırız. )

Bu haftadan itibaren 6-8e çıkmaya çalışacağım. Sen hiç sınava girdin mi? sence denemeler de örnek 70 net yapan biri sınavda kaç net yapar?
Evet 2018 de YKS ye girdim. Tyt/sayısal/tm de 3200/5400/3500 civarı sonuçlar elde etmiştim. Çalışmayla ilgili birkaç mesajımı arıyorum bulursam ileticem size. Sayısalcı taktiğidir ama matematik için işinize yarar diye tahmin ediyorum.
Sorunuza gelecek olursak denemeden denemeye değişir ve sınav anı psikolojisi bambaşka bir şey. Bir anda çok daha iyi de yapabilirsiniz şanssızlıklar da olabilir o yüzden çok net bir şeyi belirlemez denemeler. Onlarca denemeden sonra ancak bir ortalama değer elde edebilirsiniz ki o da sınav anında değişebilir. Önemli olan net değil sıralama

Bu haftadan itibaren 6-8e çıkmaya çalışacağım. Sen hiç sınava girdin mi? Mesela denemelerde 70 ney yapan biri sınavda kaç net yapar?

Şöyle bırakayım umarım bir yardımı dokunur

Kusura bakma sorular gitmedi diye 2 3 kere atmışım sanırım. Valla hocalarla konuşmamdan daha iyi geldi bu konuşma, mesajınızı bulursanız bekliyorum.
Şöyle bırakayım umarım bir yardımı dokunur
Çok teşekkürler, okuyup yatayım. Adamsın adam ) işin rast gitsin. İyi geceler.

Kusura bakma sorular gitmedi diye 2 3 kere atmışım sanırım. Valla hocalarla konuşmamdan daha iyi geldi bu konuşma, mesajınızı bulursanız bekliyorum.
Eşit ağırlık sayısala göre nispeten az çalışmayla daha fazla kişi eleyebileceğiniz bir yer. Örnek vermek gerekirse aynı TYT netiyle AYT sayısalda 70/80 yaparak ancak 5400 civarları sıralama elde edebilmişken TM de 45/80 ile 3500 civarı elde etmiştim. Matematiği sağlam tutarsanız 3-0 falan önde başlarsınız

Zaten çoğunluk çalışmayı Matematiğe ayırıyorum. Günlük paragraf felan çözdüğüm için Türkçe denemeleri yüksek geliyor.
Genel denemeler tyt 50 ayt işlediğimiz konulardan 45 net civarı yapıyorum

Matematiğe gereken önemi veriyor musun?

TYT matematik çalışıyorum bu aralar daha çok 5 saat çalışıyorsam 3 saati matematik. AYT'de biraz zorlanıyorum. Önerebileceğin çalışma şekli varsa söylersen çok mutlu olurum, cevap verdiğin için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…