Hukuk veya siyaset okunur mu?

424997

Decapat
Hukuk okunur mu? Veya siyaset bilimi okunur mu?
ODTÜ siyaset, Ankara hukuk vb. kısaca ilk 10.000'de ki üniversitelerden.

Burada birçok konu gördüm konu olduğu yerden hep sapmış. Örneğin fakülteyi bitirdikten sonra iş bulma durumu çok mu kötü?

İkisini de okuma ikisinden de çok var gözlemlediğim kadarıyla ikisi de karın tokluğuna bile çalışamıyor cmk'dan dava bekliyorlar o da 3 ayda 1 geliyor.

Hakim,Savcı olma imkansıza yakın mı?
Burada işin gerçeğini söyleyecek bilgili kişiler mevcut değildir fazla ama evet öyle tanıdığın yoksa olabileceğini sanmam.

Yazdıklarımızdan nasıl bunu çıkardın anlamadım ama hayır. Çalışana hiçbir şey imkansız değil, ufak da ateş varsa zorlanmazsın.

Yok çıkarmadım burası hariç kime sorsam ille de torpil cümlesini gördüm veya duydum önceden bunlardan dolayı yazdım sizlere özel değil özür dilerim.

Hangisine ilgin var?

Hukuk.

İkisini de okuma ikisinden de çok var gözlemlediğim kadarıyla ikisi de karın tokluğuna bile çalışamıyor CMK'den dava bekliyorlar o da 3 ayda 1 geliyor.

Burada işin gerçeğini söyleyecek bilgili kişiler mevcut değildir fazla ama evet öyle tanıdığın yoksa olabileceğini sanmam.

Biliyorum etrafımda da bulamadığımdan yazmak istedim. Üniversiteyle alakası var mı hukukta iş bulmanın?Tıpta fark etmiyor diye biliyorum ancak hukuktaki durumunu bilmiyorum.

Geri
Yukarı