Huma H4 v3.2 özelleştirme önerisi

Heroizen

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aşağıdaki resimlerdeki notebooklardan hangisini tercih ederdiniz? 100 TL gibi bir fark var ama bana ucuz olan daha iyiymiş gibi geldi.

Dosya Ekleri

• 1111.PNG
    1111.PNG
    18,2 KB · Görüntüleme: 58
  • 2222.PNG
    2222.PNG
    19,1 KB · Görüntüleme: 49
14 inç alma bence. ben 14 inç laptopumdan Abra A5 v15.5 aldım 15,6 inç ufkum açıldı hatta bunu iade edip Abra A7 v12.1 almayı düşünüyorum

tam olarak ne için kullanacaksınız depolamaya ihityacanız var mı yoksa 240gb yeter.
İçindeki donanım için ikisi de fazla pahalı. 14 inch arıyorsan aynı donanımlı Swift 3 al sonradan RAM ve depolamayı kendin yükselt daha ucuza gelir.
haklısın ama monsterın teknik servisini başka yerde bulamaz diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
İçindeki donanım için ikisi de fazla pahalı. 14 inch arıyorsan aynı donanımlı Swift 3 al sonradan RAM ve depolamayı kendin yükselt daha ucuza gelir.
Hocam sizce de bir ultra book için 15.6 inç çok büyük değil mi?
tam olarak ne için kullanacaksınız depolamaya ihityacanız var mı yoksa 240gb yeter.

haklısın ama monsterın teknik servisini başka yerde bulamaz diye düşünüyorum.
Windows işletim sistemli bir bilgisayar olduğu için 240 gb depolama alanının uzun vadede yeteceğini düşünmüyorum. Okul için alıyorum, mühendislik öğrencisiyim. Oyun için kullandığım bir bilgisayar evde halihazırda var o yüzden oyuncu laptopları değil de bir ultrabook arıyorum.

Hocam sizce de bir ultra book için 15.6 inç çok büyük değil mi?

Windows işletim sistemli bir bilgisayar olduğu için 240 gb depolama alanının uzun vadede yeteceğini düşünmüyorum. Okul için alıyorum, mühendislik öğrencisiyim. Oyun için kullandığım bir bilgisayar evde halihazırda var o yüzden oyuncu laptopları değil de bir ultrabook arıyorum.
Zaten attığım SF314 14 inch modeli, orda 15.6 yazıyor sistem hatası heralde. Bunun boş 2.5 slotu var 1 TB hard disk takarsın sana baya yeter.

Huma için de FreeDOS'la gelen daha ucuz ilk modeli alırdım, Windows için fazladan para vermeye gerek yok kendiniz veya bilgisayarcıda kurup sonradan aktive etmek için OEM key alabilirsiniz. Haberiniz olsun Huma H4'lere ileride ikinci bir RAM çubuğu takılamıyor, o bakımdan da biraz performans kaybı var.

Hocam sizce de bir Ultra book için 15.6 Inc çok büyük değil mi?

Windows işletim sistemli bir bilgisayar olduğu için 240 GB depolama alanının uzun vadede yeteceğini düşünmüyorum. Okul için alıyorum, mühendislik öğrencisiyim. Oyun için kullandığım bir bilgisayar evde halihazırda var o yüzden oyuncu laptopları değil de bir Ultrabook arıyorum.

O zaman Monster alma yani senin için aliminyum kasalı laptoplar daha uzun ömürlü olur.
Yani Monster F/P ürünü olduğu için kasalar plastik. Malzemeden kısıp işlemci ekran kartı na koyuyorlar.

O zaman Monster alma yani senin için aliminyum kasalı laptoplar daha uzun ömürlü olur.
Yani Monster F/P ürünü olduğu için kasalar plastik. Malzemeden kısıp işlemci ekran kartı na koyuyorlar.
Hocam sanırım huma modellerinde kullanılan malzeme farklı. Matebook 13 2020 modeli hakkında ne düşünüyosunuz bir yandan da o modele bakıyordum.

Hocam sanırım huma modellerinde kullanılan malzeme farklı. Matebook 13 2020 modeli hakkında ne düşünüyosunuz bir yandan da o modele bakıyordum.
Matebook'lar genel olarak sıkıntılıdır, verdiğin paranın da değerini almazsın. Malzeme kalitesi, soğutma, ve özellikle QC açısından hiç iyi olmayan bir laptop.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı