Human: Fall Flat Online laglı oluyor

UtkuUNY

Decapat
Daha fazla  
Xbox Game Pass'ten Human: Fall Flat indirdim Online'a girdiğimde nedense çok laglı oluyor W tuşuna basınca 1-2 saniye sonra algılıyor diğer oyunlarda herhangi bir lag problemi yaşamıyorum ve klavyemde de sorun yok. Neden böyle oluyor?

Oyunda server yok. Kim "Host" ise senin sunucun bir nevi o oluyor. Peer-to-peer oyun olduğu için bu sorunu yaşıyorsun.

Oyunu sen kurarsan, sana başkası bağlanırsa o zaman sende sıkıntı olmaz, sana bağlanan kişi sıkıntı yaşar.

Oyunda server yok. Kim "Host" ise senin sunucun bir nevi o oluyor. Peer-to-peer oyun olduğu için bu sorunu yaşıyorsun.

Oyunu sen kurarsan, sana başkası bağlanırsa o zaman sende sıkıntı olmaz, sana bağlanan kişi sıkıntı yaşar.

Diğer odalar yurt dışından olduğu için olabilir diye düşünüyorum da ben oda açarsam ve arkadaşım bana katılırsa sorun çıkar mı?

@UtkuUNY Olur. Şöyle örnek vereyim. @Ellie Williams ile oynadığımız oyunda ben de bu sıkıntıyla karşılaşıyordum. İstanbul içi beraber oynadığımız arkadaşla da oynarken aynı sorunu yaşadık. Hatta bazen ev arkadaşımla oynarken de sorun yaşıyordum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Te

İnternetiniz iyiyse çıkmaması lazım.

Teşekkürler :)
@UtkuUNY Olur. Şöyle örnek vereyim. @Ellie Williams ile oynadığımız oyunda ben de bu sıkıntıyla karşılaşıyordum. İstanbul içi beraber oynadığımız arkadaşla da oynarken aynı sorunu yaşadık. Hatta bazen ev arkadaşımla oynarken de sorun yaşıyordum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam teşekkür ederim yine de

Yeni konular

Geri
Yukarı