Humble Bundle Choice Nisan oyunları sızdırıldı ve içlerinde Returnal var!

Corizeo

Picopat
Makaleler
1
Returnal bayadır istek listemdeydi ve iyi bir indirim almasını bekliyordum. Humble Bundle Choice'a eklemeleri cidden şaşırttı. Oyun yurtdışında en fazla 40 dolara düşmüş. O yüzden Returnal + aşağıdaki bütün oyunların hepsinin toplam 12 dolar tutması bence çok iyi bir fiyat. Choice her ayın ilk salısında yenileniyor, yani bu bundle 2 Nisan'da gelecek.

Ayrıca bildiğim kadarıyla Assasin's Creed Valhalla Ubisoft kodu olarak veriliyor ama diğer oyunlar Steam kodu olacak. Zaten %90 Steam kodu olarak veriliyor Choice'daki oyunlar.

Oyunların Listesi:
  • Returnal
  • Assassin's Creed Valhalla
  • Werewolf: The Apocalypse - Earthblood
  • Spirittea
  • Fashion Police Squad
  • Noita
  • Paquerette Down the Bunburrows
  • BLACKTAIL
1711702749833.png

Returnal bayadır istek listemdeydi ve iyi bir indirim almasını bekliyordum. Humble Bundle Choice'a eklemeleri cidden şaşırttı. Oyun yurtdışında en fazla 40 dolara düşmüş. O yüzden Returnal + aşağıdaki bütün oyunların hepsinin toplam 12 dolar tutması bence çok iyi bir fiyat. Choice her ayın ilk salısında yenileniyor, yani bu bundle 2 Nisan'da gelecek.

Ayrıca bildiğim kadarıyla Assasin's Creed Valhalla Ubisoft kodu olarak veriliyor ama diğer oyunlar Steam kodu olacak. Zaten %90 Steam kodu olarak veriliyor Choice'daki oyunlar.

Oyunların Listesi:
  • Returnal
  • Assassin's Creed Valhalla
  • Werewolf: The Apocalypse - Earthblood
  • Spirittea
  • Fashion Police Squad
  • Noita
  • Paquerette Down the Bunburrows
  • BLACKTAIL
Eki Görüntüle 2153349
Humble Choice için halen indirim var mı?

AC Valhalla'nın tüm DLC'ler dahil Complete Edition'una zaten sahibim. Yalnızca returnal için choice alınır mı? Emin olamıyorum. Eğer AC Valhalla'nın Key'ini satışa çıkarırsam ne kadara gider tahmini fiyat bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı