Humble Bundle kod ne zaman gelir?

Şuan tek yapmam gereken beklemek yani eninde sonunda gelecek demi?Hiç bu siteden alışveriş yapmadım da bilmiyorum affola
Ben 2015'ten beri üyeyim bedava oyun veriyorlardı o dönemlerde de hiç mağduriyet yaşamadım. Bu site üzerinden de duymadım en fazla parayı iade ederler.

Sipariş verdim Mafia trilogy için, para çekildi, para çekildiken sonra telefon doğrulaması istedi, şimdi de inceleniyor diyerekten mail falan geldi bekliyorum bakalım.

Siteden avatara tıklayıp purchases bölümüne baktın mı?

Baktım evet her yere baktım bana şu uyarıyı verdi

A member of our Support Team needs to verify the information and will Complete the order as soon as it is resolved.

During this time, the order may show as pending on your statement, but we will not Complete the charge to your bank or credit Card until we figure things out.

1 saattir bekliyorum bakalım

Baktım evet her yere baktım bana şu uyarıyı verdi.

A member of our Support Team needs to verify the information and will Complete the order as soon as it is resolved.

During this time, the order may show as pending on your statement, but we will not Complete the charge to your bank or credit Card until we figure things out.

1 saattir bekliyorum bakalım.

Bana da aynı şekilde mail geldi, para çekildi ama karttan.

Sanal karttan aldıysanız o inceleniyordur diye düşünüyorum.

Sanal kartla almadım.

Dediğim gibi istiyorsanız desteğe yazın ama ben geleceğini düşünüyorum olmadı iptal edersiniz.

Bana da aynı şekilde mail geldi, para çekildi ama karttan.

Sanal kartla almadım.

Benden de para çekildi SMS geldi telefona ama hala bekliyorum site güvenilir onu biliyorum ama ben yeni üye oldum siteye ondan mı sorun çıktı acaba

Ben hala bekliyorum 3.5 saat oldu.
kanka senin ki gelirse yazsanya en azından geleceğini anlarız

Geri
Yukarı