Humble Bundle ödeme doğrulaması nedir?

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Humble Bundle'dan Mafia trilogy aldım. Yeni bir hesap oluşturdum. Papara ile ödememi yaptım. Para çekildi fakat telefon numarası doğrulamami istedi doğruladım. Şimdi destek ekiplerimiz tarafından kontrol ediliyor sayfası geldi ve 20-30 dakikadır bekliyorum. Bu ne kadar sürüyor bilen var mı?

Aşağıda siparişi iptal seçeneği de bulunuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Humble Bundle'dan Mafia trilogy aldım. Yeni bir hesap oluşturdum. Papara ile ödememi yaptım. Para çekildi fakat telefon numarası doğrulamami istedi doğruladım. Şimdi destek ekiplerimiz tarafından kontrol ediliyor sayfası geldi ve 20-30 dakikadır bekliyorum. Bu ne kadar sürüyor bilen var mı?

Sahte/Çalıntı kredi kartlarını önlemek için.

Bende anında aldı sizde neden böyle olmuş ki?

Sahte/Çalıntı kredi kartlarını önlemek için.

Bende anında aldı sizde neden böyle olmuş ki?

Papara ile görüştüm provizyonda görünüyor karşıya geçememiş para dedi iptal ettim anında kartıma iade geldi anlam veremedim.

Destek ekibiyle görüştüm kısıtlamamı kaldırdılar. Siz de aynısını yapın.
Hocam nasıl iletişime geçiliyor ben bilet atmak istedim ortalama cevap süresi 2 iş günü diyor

Yeni konular

Geri
Yukarı