Humble Bundle oyunu teslim etmedi

sethrollins99

Picopat
Daha fazla  
Humble Bundle üzerinden World War Z Aftermath aldım ve karttan parayı çekti. Siparişinizi inceledikten sonra oyunu vereceğiz dediler ancak 6 saat geçmesine rağmen ses seda yok. Daha önce böyle bir şey başına gelen oldu mu? Anahtarı gönderirler mi yoksa paramız yandı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam arkadaşım da yaşadı aynı sorunu daha sonra kod geldi ve ben de yaşıyorum şuanda, sanırım humble bundle sitesi satın alım yaptığımızda kodu göndermeden önce kartımızı kontrol ediyormuş. (çalıntı mı vs)

Humble Bundle üzerinden World War Z Aftermath aldım ve karttan parayı çekti. Siparişinizi inceledikten sonra oyunu vereceğiz dediler ancak 6 saat geçmesine rağmen ses seda yok. Daha önce böyle bir şey başına gelen oldu mu? Anahtarı gönderirler mi yoksa paramız yandı mı?
Bu sorunu yaşayan çok hocam. Tek çâreniz desteğe yazıp beklemeniz. (Ben böyle sorun yaşamamıştım, forumda çok var.)

Hocam arkadaşım da yaşadı aynı sorunu daha sonra kod geldi ve ben de yaşıyorum şuanda, sanırım humble bundle sitesi satın alım yaptığımızda kodu göndermeden önce kartımızı kontrol ediyormuş. (çalıntı mı vs)
Hangi kart ile yapmış? Ben nays ile ödeyince anında geldi.

@BGSGP
Hangi kart ile yapmış? Ben nays ile ödeyince anında geldi.

Papara.

edit : 3 gün sonra kod gelmiş e postama yeni fark ettim.

edit : 3 gün sonra kod gelmiş e postama yeni fark ettim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı