Humble Bundle siparişi iptal oldu

ardrb45

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
1699469779345.png

Böyle bir mesaj geldi ve sonrasında para iadesi geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim sana şöyle anlatayım sitede teknik bir hata var insanların yüzde 90'ını onaylamıyor desteğe falan yazıcan da 3 gün sonra cevap gelecek de tekrar satın falan alacaksın zahmetli bir iş şahsen ben günlerdir Deathloop almayı deniyorum olmuyor

Kardeşim sana şöyle anlatayım sitede teknik bir hata var insanların yüzde 90'ını onaylamıyor desteğe falan yazıcan da 3 gün sonra cevap gelecek de tekrar satın falan alacaksın zahmetli bir iş şahsen ben günlerdir Deathloop almayı deniyorum olmuyor
Allah Allah bir ben mi sorunsuz aldım bu siteden 2 alışveriş yaptım yakın zamanda farklı günlerde sorunsuz hemen hallettim.

Belki kart kaynaklıdır bir de visa kart deneyin denemediyseniz.

Bekletti mi derken tam olarak nasıl? Ben öyle bir şey olduğunu hatırlamıyorum kart bilgilerini girdim sonra hemen parayı çekti ve kodu verdi bende etkinleştirdim hiç sorun yaşamadım.

Beni sürekli bekletiyor alırken beklemeyeyim diye önceden 30 TL'lik cüzdan bakiyesi aldım kendi sitelerindeki 30 lirayı harcamak için bile 12 saat bekledim. Saçmalık resmen.

Beni sürekli bekletiyor alırken beklemeyeyim diye önceden 30 TL'lik sepet bakiyesi aldım kendi sitelerindeki 30 lirayı harcamak için bile 12 saat bekledim. Saçmalık resmen.
Valla garip hocam ben visa kart ile yaptım 2 kez hiç sorun yaşamadım. Bari bekledikten sonra verdi mi kodu yoksa iptal mi etti?

Vallahi garip hocam ben Visa kart ile yaptım 2 kez hiç sorun yaşamadım. Bari bekledikten sonra verdi mi kodu yoksa iptal mi etti?

10'dan fazla denemişimdir 2 kere oyun alabildim. Geçen ayki indirimli oyunları da bu saçma bekleme sistemi yüzünden kaçırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı