Humble Bundle Telltale Games Paketi

Barış Tolon

Kilopat
Makaleler
10
Daha fazla  
Bu aralar Humble Bundle gene şaha kalktı. Gerçekten iyi paketler sunuyor. Geçenlerde sunulan Capcom paketinin haberini de hatta başka bir konuda paylaşmıştım. Bugün de yeni sunulan paketin haberini vereyim dedim. Telltale oyunları için olan bu paket baya iyi aslında. Özellikle 7.11 dolar olan paket baya iyi. O kadar uygun bir fiyata The Walking Dead Sezon 1, 2 ve Michonne oyunlarını alıp, gene o kalitede olan Game Of Thrones ve Tales From The Borderlands oyununa sahip olabiliyorsunuz. Tabii yanında farklı avantajlar ve küçük çaplı başka oyunlar da veriyor. Meraklı olanlara duyurulur. :)

Humble Telltale Bundle (pay what you want and help charity)

7$ olan paket cidden harika. Eğer SimplePlanes almasaydım 7$ paketi alırdım. Şu an 1$ paketi aldım. Yine güzel oyunlar var. Bu zamanlarda Humble Bundle cidden harika oyunlar dağıtıyor. Faydalanmak lazım, bir daha bulamayız.
Haber için teşekkür ederim :)

Bizlere bu konuda bilgilendirme yaptığın için çok teşekkürler. :)
15$'lık paketi hiç acımayın, alın derim.
Hem güzel bir amaç, bağış yapmak hem de Telltale'in Batman oyunu oldukça başarılıydı, kaçırmamak lazım...

Ben pek beğenmedim Batman oyununu. Gider asıl serinin almadığım son oyununu alırım hani indirimden. En azından Gotham'ı korumuş gibi hissederim.

Batman oyunu sanırım yaptıkları en kötü oyun. En başarısızı oydu. Bir The Wolf Among Us, bir The Walking Dead'in yanına yaklaşamaz.

Guardians Of The galaxy'de yapmışlar. Kimse konuşmuyor, benim haberim bile yoktu ki sürekli içindeyim piyasanın, takip ediyorum. :D Adamlar ilk başlarda hevesli hevesli güzel güzel oyun çıkarıyorlardı. Ne zaman seri üretime geçtiler her ürün gibi tadını kaybetti maalesef.

Batman oyunu sanırım yaptıkları en kötü oyun. En başarısızı oydu. Bir The Wolf Among Us, bir The Walking Dead'in yanına yaklaşamaz.

Guardians Of The galaxy'de yapmışlar. Kimse konuşmuyor, benim haberim bile yoktu ki sürekli içindeyim piyasanın, takip ediyorum. :D Adamlar ilk başlarda hevesli hevesli güzel güzel oyun çıkarıyorlardı. Ne zaman seri üretime geçtiler her ürün gibi tadını kaybetti maalesef.
Maalesef en kötü oyunları Batman değil... :)
The Walking Dead'in ilk 2 sezonunu da büyük heyecanla oynamıştım ancak üçüncü sezon yani The New Frontier oyunu inanılmaz kötüydü.
Onun dışında Guardians of the Galaxy tek kelimeyle rezalet zaten. :D
Evet, alamadığım tek oyunu o galiba serinin.
Kinguin gibi sitelerden 30 ₺ civarında bulabilirsin, mutlaka edinmelisin onu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı