Humble Bundle Telltale Games Paketi

Bu ay ne kadar harcama yaptığımı anlatamam sana. 2-3 şort T-shirt bir ayakkabı alıyorsun 500-600 lira ödüyorsun. :( Hem de daha öncelikli oyunlar var kafamda, My Summer Car gibi ya da Ghost Recon gibi. Elbet alacağız o oyunu da ama şimdi değil. :)

Guardians of the Galaxy ile TWD 3. sezonu oynamadım. Ancak diğer tüm oyunlarını oynadım. En kötüsü Batman oyunu idi. Bir Batman oyununu nasıl kötü yapmayı başarmışlar anlamamıştım valla. Oyun çok sıkıcı ve kötü idi gerçekten.

Ghost Recon geçin hocam. Boş Ubisoft oyunlarından biri. :)

Yok, bazı oyunlar vardır ne kadar kötü dense de çeker seni falan ya. Ghost Recon öyle benim için. 140 lira ona vereceğime bir ton başka oyun aldım 200liradan fazla para harcadım yaz indiriminde ama alıcağım onu da.

Dediğim gibi klasik boş Ubisoft oyunu. 50 TL olsun gene almam. Zaten en az sizinle beraber 4 kişi daha almalı ki zevkli olsun biraz.

Guardians of the Galaxy ile TWD 3. sezonu oynamadım. Ancak diğer tüm oyunlarını oynadım. En kötüsü Batman oyunu idi. Bir Batman oyununu nasıl kötü yapmayı başarmışlar anlamamıştım valla. Oyun çok sıkıcı ve kötü idi gerçekten.

Ghost Recon geçin hocam. Boş Ubisoft oyunlarından biri. :)
Biz daha kötüsünü yapana kadar en kötüsü bu demişler diyeyim o zaman sana hocam. :)
Oynarsan, yorumlarını paylaş bizimle. :D
Hangisi daha kötü diye sorarsan ama Guardians of the Galaxy kadar kötü bir oyun görmedim, o kadar net konuşuyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı