Diğer Humble choice mayıs oyunları

PunchinJudy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
May 2024 Humble Choice aşağıdaki 3'oyunu toplam 12 dolar ödeyerek alabilirsiniz tek bir oyun bakıyorsanız https://www.kinguin.net/tr/ sitesini kontrol edin.
Hi-Fi rush Steam fiyatı indirim dönemi $11.69
Steelrising Steam fiyatı indirim dönemi $7.49
Yakuza: Like a Dragon Steam fiyatı indirim dönemi $11.99

Son düzenleyen: Moderatör:
May 2024 Humble Choice aşağıdaki 3'oyunu toplam 12 dolar ödeyerek alabilirsiniz tek bir oyun bakıyorsanız https://www.kinguin.net/tr/ sitesini kontrol edin.
Hi-Fi rush Steam fiyatı indirim dönemi $11.69
Steelrising Steam fiyatı indirim dönemi $7.49
Yakuza: Like a Dragon Steam fiyatı indirim dönemi $11.99
Kinguin üzerinden alacak arkadaşlar acele etmesin 1 haftaya fiyatlar yarı yarıya kadar düşer. Ama yine de Humble üzerindeki ortalama fiyatlardan daha iyi olmaz. Tüm paketi aldım ben Humble üzerinden. Bu 3 oyundan herhangi biri fiyatına Hi-Fi rush / Yakuza: Like a Dragon / Steelrising 3üne sahip olabiliyorsunuz. Humble bu yüzden baya avantajlı.

Yakuzanın yeni çıkanı hariç tüm oyunlarını Xbox Store'dan aldım 200-250₺ civarı tutmuştu oraya bakmanızı tavsiye ederim.

Aralarında tek para eden oyun Hi-Fi rush ona göre alın derim.

Yakuza: Like a Dragon
Hi-Fi RUSH
Steelrising
Loddlenaut
King Of The Castle
Bravery and Greed
Amanda the Adventurer
Mediterranea

Totalde 394,81 TL (11,99$) kesti bu paket için. Kinguin fiyatları totalde 1000 liraya yakın oluyor. Dediğim gibi beklerseniz bir haftaya total hepsi 500-600 lira gibi birşey olacaktır kinguin sitesinde. Önceki Bundle paketindeki
  • The Callisto Protocol Steam CD Key - 159,89TL​

• HUMANKIND Definitive Edition RoW Steam CD Key - 97,03TL​

• Victoria III Steam CD Key - 175TL​

Microsoft Store'de 290TL Nays ile alırsan 250 falan de.

Humble Choice fiyatı da 380-400 TL, içinde 8 oyun var. Humble Choice her türlü daha uyguna geliyor, tabii içindeki oyunlar ilginizi çekiyorsa.

2 oyun dışında hepsi çöp. 1 oyunda seri oyunu olduğu için yakuza serisinede son oyunlardan başlamak istemiyorsanız. Onuda oynamayacaksınız. Tek pozitif yanı Steam.

Onun yerine 250TL verip 6-7 tane yakuza oyunu al.
Üzerine 280TL koy. Hi-Fi rush al. Oldu bitti.

Nays kullanırsan 60₺ civarı da geri bakiye alırsın.

2 oyun dışında hepsi çöp. 1 oyunda seri oyunu olduğu için yakuza serisinede son oyunlardan başlamak istemiyorsanız. Onuda oynamayacaksınız.

Onun yerine 250TL verip 6-7 tane yakuza oyunu al.
Üzerine 280TL koy. Hi-Fi rush al. Oldu bitti.

Nays kullanırsan 60₺ civarı da geri bakiye alırsın.
Klasik "çöp" lafı da geldi 😁 beklemiyor değildim. Sırf siz o oyunları beğenmiyorsunuz veya o türde oyun sevmiyorsunuz diye oyunlar "çöp" olmuyor. Aynı şekilde Humble Choice'un değerini de azaltmıyor, her türlü çok uygun bu oyunlar için fiyat.

"Bu ayın Humble Choice oyunları bana göre değil, tek Hi-fi Rush ve Yakuza ilgimi çekti ondan Xbox'tan almak bana daha mantıklı geliyor" yazsanız cevap olarak hem kulağa daha kibar geliyor hem de daha doğru oluyor cümle.

Yeni konular

Geri
Yukarı