Oyun Hunt: Showdown 43 TL!

Global pazarda 16 dolar olan oyunu, 43 TL'ye satıyorlar. Yav bu Crytek daha ne yapsın bizler için? Yakında Crytek oyunları da zamlanabilir, bu fırsatı kaçırmamak lazım.
Zamlanmaması gibi bir ihtimal görmüyorum şahsen, bizden para kazanmıyor adamlar. 1.5 dolar yapıyor, yarısını Steam alsa üstüne vergisiyle adamlara para kalmıyor.

Türk milleti atmosferik oyunları sever. The Long Dark, Metro, RDR2 gibi. Bu oyun da tam bizlik aslında. Türkçe desteği de var, üstelik oyunu oynayacak arkadaşım yok derseniz Hunt: Showdown Türkiye gibi discordlar var, öğle vaktinden gece vakitlerine kadar beraber oynayacak birilerini bulabilirsiniz. En kötü 20-30 kişi oluyor.

Skinleri sevdiğim için prestij atıyorum. Bütün DLC'leri de aldım.

Oyunu ben de almak istiyorum fakat aklıma PC'de hayatsız gibi oynayanlar aklıma takılıyor. Konsolda oynuyordum normalde fakat çok profesyonel oynamıyorlardı. Rahat ve basit bir oynayış vardı. Bilgisayardaki kitle nasıl sizce?

Bordo bereli dolu.

Epic ücretsiz vermişmiydi bunu sanki hesapta var diye hatırlıyorum.

Skinleri sevdiğim için prestij atıyorum. Bütün DLC'leri de aldım.
Verdiği skinler normal skinler. DLC olarak geçen skinleri vermiyor. Kan senedini biriktirerek de alabilirsiniz o skinleri. Ama sizin için çok önemliyse ve erkenden hepsini almak istiyorsanız tabii size kalmış. Havalı gözükmesi için atanlar da var.

Bordo bereli dolu.
Üzerinden zaman geçmiş multiplayer ve rekabetçi oyunları bunun için tercih etmiyorum işte. Oyunun başından kasılmaya başlıyorlar. Eğer bu şekildeyse ben almayacağım.

6 MMR'a çıkarsanız herkes bordo bereli, onun dışında 3-4-5 MMR'da elinize pompalı alıp az bir şey oyun bilgisiyle bütün lobiyi tokatlayabilirsiniz. Kafanıza dikkat etmek şartıyla tabii.

Epic ücretsiz vermiş miydi bunu? Sanki hesapta var diye hatırlıyorum.
Herhangi bir platformda ücretsiz olarak dağıtılmadı.

Bu arada zaten Avrupa'da oynarsınız düşük ping sebebiyle de, gece 4-5'ten sonra Avrupa lobileri boşalabiliyor. Uyuyor millet doğal olarak. O saatlerden sonra Rusya bölgesine bağlanabilirsiniz isterseniz ama pinginiz biraz artacaktır. Pingten ziyade Rus'lar daha büyük bir sorun. 1 tane normal, insan evladı gibi oynayan Rus'a denk gelmedim ben. Rusya lobisinde win aldığımı hatırlamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…