Oyun Hunt: Showdown 43 TL!

Global pazarda 16 dolar olan oyunu, 43 TL'ye satıyorlar. Yav bu Crytek daha ne yapsın bizler için? Yakında Crytek oyunları da zamlanabilir, bu fırsatı kaçırmamak lazım.
Zamlanmaması gibi bir ihtimal görmüyorum şahsen, bizden para kazanmıyor adamlar. 1.5 dolar yapıyor, yarısını Steam alsa üstüne vergisiyle adamlara para kalmıyor. :D

Türk milleti atmosferik oyunları sever. The Long Dark, Metro, RDR2 gibi. Bu oyun da tam bizlik aslında. Türkçe desteği de var, üstelik oyunu oynayacak arkadaşım yok derseniz Hunt: Showdown Türkiye gibi discordlar var, öğle vaktinden gece vakitlerine kadar beraber oynayacak birilerini bulabilirsiniz. En kötü 20-30 kişi oluyor.

Kostüm isterseniz alabilirsiniz.

Evet, kafaya en dandik silah bile tek atıyor. Bütün uğraşınız bir mermiyle son bulabilir.
Ancak bu oyunun çok yavaş olduğu, yarım saat çalıda pustuğun oyunlardan değil.
O şekilde oynayanlar var tabii. Ben neredeyse her el oyuna pompalıyla girer ve Full rush yaparım. Pompalı oynarken pozisyon almak ve düşman avcılara yaklaşmak bambaşka bir gerilim, bambaşka bir oyun bilgisi.

Ben prestij atmıyorum, yeterince ödüllendirmiyor. 120k param var, neden boşa atayım ki?

Eğer sisteminiz oyunu kaldırıyorsa bence alın, 40 liralık oyun yakında 400 lira olabilir.
Orijinal fiyatı 40 dolar ve Steam'de zamlanmayan az oyun kaldı. Kütüphanenizde dursun.

Skinleri sevdiğim için prestij atıyorum. Bütün DLC'leri de aldım.

Oyunu ben de almak istiyorum fakat aklıma PC'de hayatsız gibi oynayanlar aklıma takılıyor. Konsolda oynuyordum normalde fakat çok profesyonel oynamıyorlardı. Rahat ve basit bir oynayış vardı. Bilgisayardaki kitle nasıl sizce?

Steam indirimlerini paylaşmayı pek sevmem. Çoğunluğun bilgisayarında açılışta otomatik başlıyor zaten, gören görüyordur diye. Ama gene de şu oyunu almayan varsa hala bu fiyattayken almaya davet etmek için bu konuyu açmak istedim.

Oyunun orijinali fiyatı 40 dolar ve biz 40 liraya alabiliyoruz.
Haritada toplam 12 kişi oluyor (2 kişilik modda 6 takım, 3 kişilik modda 4 takım.) ve amaç bossu kestikten sonra defnedip haritadan sağ salim çıkmak oluyor.
Bossun yerini, haritadaki ipuçlarını toplayarak bulmanız gerekiyor. Bu ipuçlarını toplarken bir yandan çevredeki zombilerle, yerinizi belli edebilecek kargalarla, zombi köpeklerle uğraşıp bir yandan da sizinle aynı ipucunu almaya gelebilecek diğer oyunculara karşı gözünüzü dört açmanız gerekiyor.
Sağ salim ipuçlarını toplayıp bossun yerini tespit ettikten sonra bossu kesebilirsiniz. Kestikten sonra defnedilmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor. Bu sırada haritadaki bütün oyuncular bossun nerede kesildiğini görebiliyorlar, tabii bossu elinizden almak için de sizi öldürmeye geleceklerini söylememe gerek yoktur.
Bossun kesildiği yerdeki bazen kısa, bazen uzun fightlardan sonra hayatta kalmayı başaran takım ödül ile çıkışa doğru ilerlerler, haritada başka kimsenin kalmadığını umarak. Bossun ödülü ile çıkmayı başaran takım para ödülü kazanır ve avcısı-silahları kendisinde kalır. Ölenler ise her şeylerini kaybederler.
Oyun size öldüğünüzde ücretsiz karakter ve 1-2 parça dandik silah veriyor.

Epic ücretsiz vermişmiydi bunu sanki hesapta var diye hatırlıyorum.

Skinleri sevdiğim için prestij atıyorum. Bütün DLC'leri de aldım.
Verdiği skinler normal skinler. DLC olarak geçen skinleri vermiyor. Kan senedini biriktirerek de alabilirsiniz o skinleri. Ama sizin için çok önemliyse ve erkenden hepsini almak istiyorsanız tabii size kalmış. Havalı gözükmesi için atanlar da var. :D

Oyunu ben de almak istiyorum fakat aklıma PC'de hayatsız gibi oynayanlar aklıma takılıyor. Konsolda oynuyordum normalde fakat çok profesyonel oynamıyorlardı. Rahat ve basit bir oynayış vardı. Bilgisayardaki kitle nasıl sizce?
6 MMR'a çıkarsanız herkes bordo bereli, onun dışında 3-4-5 MMR'da elinize pompalı alıp az bir şey oyun bilgisiyle bütün lobiyi tokatlayabilirsiniz. Kafanıza dikkat etmek şartıyla tabii. 🤣🤣

Epic ücretsiz vermiş miydi bunu? Sanki hesapta var diye hatırlıyorum.
Herhangi bir platformda ücretsiz olarak dağıtılmadı.

Bu arada zaten Avrupa'da oynarsınız düşük ping sebebiyle de, gece 4-5'ten sonra Avrupa lobileri boşalabiliyor. Uyuyor millet doğal olarak. O saatlerden sonra Rusya bölgesine bağlanabilirsiniz isterseniz ama pinginiz biraz artacaktır. Pingten ziyade Rus'lar daha büyük bir sorun. 1 tane normal, insan evladı gibi oynayan Rus'a denk gelmedim ben. Rusya lobisinde win aldığımı hatırlamıyorum. :D

Geri
Yukarı