Çözüldü Hunt: Showdown başlatılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Trencmivront

Hectopat
Yer
Hatay/Samandağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel i5-9300H 2.40 GHz işlemci
16 Gb ddr4 Ram
Nvidia Geforce GTX 1050 ekran kartı
1000 Gb HDD, 128 Gb SSD
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba. Bilgisayara birkaç gün ara vermiştim, açtığımda ilk işim Hunt Showdown'a girmekti ama oyunu açmaya çalıştığımda ekran burada kalıyor ve hiç gitmiyor. 1 saat bile bekledim. Driverlar güncel, DX güncel, arka planda çalışan uygulama bırakmadım, antivirüs programını da kapadım işe yaramadı, oyun orijinal, sildim yükledim ve dosya kontrolü falan da yaptım ama çalışmıyor. Araştırdım birkaç kişide daha bu hata çıkmış ama oyunun test server ı sorunsuz çalışıyormuş. Yardımcı olabilecek var mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20211010_173404.jpg
    IMG_20211010_173404.jpg
    167,9 KB · Görüntüleme: 172
Çözüm
Çökmüyor veya hata göstermiyor ancak dediğim raporlara bilgi düşmesi gerek. Raporlar gerçekleşmedi mi?

Hiçbir şey çıkmadı.
Çökmüyor veya hata göstermiyor ancak dediğim raporlara bilgi düşmesi gerek. Raporlar gerçekleşmedi mi?

Sorunu çözdüm. Birkaç gün önce internet değiştirmiştim aldığım internette de çocuk koruması varmış ondan dolayı açılmıyormuş. Biraz cehalet ile savaş yaptım ama sonunda çocuk korumasını kaldırdım. Sağlayıcının internet sitesinden Online işlemler kısmından yapmanız gerekiyor.
Oyunun dosyalarıyla hiç oynadınız mı?

Hayır sadece Easy Anti-Cheat'i sildim sonra tekrar yükledim üstüne oyunu silip tekrar yükledim ama hiçbir şey değişmedi.

Hayır sadece Easy Anti-Cheat'i sildim sonra tekrar yükledim üstüne oyunu silip tekrar yükledim ama hiçbir şey değişmedi.
Bu iki raporu paylaşır mısınız?

Bu iki raporu paylaşır mısınız?

Sorun şu ki oyun çökmüyor yani hata raporu falan göstermiyor işlem de göstermiyor.
Sadece bu ekranda kalıyor ve hiç açılmıyor.

Hiçbir şey çıkmadı.

Sorunu çözdüm. Birkaç gün önce internet değiştirmiştim aldığım internette de çocuk koruması varmış ondan dolayı açılmıyormuş. Biraz cehalet ile savaş yaptım ama sonunda çocuk korumasını kaldırdım. Sağlayıcının internet sitesinden Online işlemler kısmından yapmanız gerekiyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı