Hunt Showdown oyun arkadaşı arıyorum

Je m en fiche

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyunda çok yeniyim. Daha dün yükledim ama bu tarz oyunları severim, kısa sürede alışırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hunt Center Turkey discordunda bulabilirsin. Diskte yer açabilirsem indireceğim oynarız beraber. Solo modu hiç sarmamıştı beni. Takımların arasına da tek girmek istemediğimden 30 saatte kaldım. Xivilai#8270 benim discordum.

Hunt Center Turkey discordunda bulabilirsin. Diskte yer açabilirsem indireceğim oynarız beraber. Solo modu hiç sarmamıştı beni. Takımların arasına da tek girmek istemediğimden 30 saatte kaldım. Xivilai#8270 benim discordum.
Suncuyu keşfettim ben de fakat bir türlü 2 kişi kalan bulamadım millet birbirine alışmış olacak ki hep 3 lü giriyorlar.

Öncelikle Herkese Selamlar,
Bir Sunucu Duyurusu Yapıcam, Belki Bazılarını Bilir Türkiye'de Fazla Popüler Değil Fakat Hunt : Showdown TR Sunucusunu Size Takdim Ediyorum. Oyun İle İlgilenenler Var İse Herkesi Beklerim. Discord Nickinizi Yazabilirsiniz.

Discord Nick : ☽Xederms☾#5159

@fn Xivilai
@Je m en fiche

Öncelikle Herkese Selamlar,
Bir Sunucu Duyurusu Yapıcam, Belki Bazılarını Bilir Türkiye'de Fazla Popüler Değil Fakat Hunt : Showdown TR Sunucusunu Size Takdim Ediyorum. Oyun İle İlgilenenler Var İse Herkesi Beklerim. Discord Nickinizi Yazabilirsiniz.

Discord Nick : ☽Xederms☾#5159

@fn Xivilai
@Je m en fiche
Ben oyunu iade ettim ya biraz yayın izleyince çok tekrara düştüğünü hissettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı