Hunt: Showdown tek oynanır mı?

Almadan önce Steam yorumlarına da göz atayım dedim fakat olumsuz yorumlar hep aynı sorundan bahsetmiş "pusu" sanırım tek başına oynayacak birisi için bayağı sıkıntı bir şey. İki kişi olsan en az birisi dışarıyı gözetleyebilir, tek olunca binaya da tek girip tek çıkmak lazım. Oyunu oynamak istiyordum fakat bir arkadaşım almaya karar verirse artık alırım.

Yorumlar için herkese teşekkür ederim.

Ben oyunu 1.2 saat oynadım 2. maçımda çifteli ile bir evde pusu kurdum üç kişilik bir grubu 4-5 saniye içerisinde öldürdüm bu kadar adaletsiz yani oyun pusu kuranlara karşı taktik üretebilecekseniz bir şans verebilirsiniz.

Ben oyunu 1.2 saat oynadım 2. maçımda çifteli ile bir evde pusu kurdum üç kişilik bir grubu 4-5 saniye içerisinde öldürdüm bu kadar adaletsiz yani oyun pusu kuranlara karşı taktik üretebilecekseniz bir şans verebilirsiniz.

Bu yorumdan sonra aldım hocam :D En azından bir kendim deneyeyim olmadı iade ederim fazla düşünmeye gerek yok.
1637789228995.png

Oyun güzel oynanış olarak ama bunu örneğin siz 1 seviye birisisiniz ama karşınıza 300 seviye adam çıkartıyor. Bu oyunu baltalıyor işte.

Hocam deneyiminiz nasıldı?
Yayıncıları izlerken aldığım zevki kendim oynarken alamadım hocam :D Oyun kendi özelinde güzel. Silah sesleri, yankılanması çok hoşuma gitti. Ortam çok güzeldi gerilimi hissettirdi o konuda başarılı. NPC öldürmek çok kolay ve sırf ses çıksın diye etrafa çok şey koymuşlar bu da biraz zorlama olmuş hissi veriyor.

Yayıncıları izlerken aldığım zevki kendim oynarken alamadım hocam :D oyun kendi özelinde güzel. Silah sesleri, yankılanması çok hoşuma gitti. Ortam çok güzeldi gerilimi hissettirdi o konuda başarılı. NPC öldürmek çok kolay ve sırf ses çıksın diye etrafa çok şey koymuşlar bu da biraz zorlama olmuş hissi veriyor.

İade ettiniz mi?

Geri
Yukarı