Hunter Kharma x Rainbow Klavye Alınır mı?

Bütçeniz nedir bilemem ama bu tür kötü klavyelere para vermektense bilindik markaların ofis klavyelerini kullanmak çok daha iyi.
Paranızı bekletip bilindik marka ( Logitech, MSI, Asus, CM) almak daha mantıklı.
Ben de G213 almak için ay başını bekliyorum misal.

Bütçeniz nedir bilemem ama bu tür kötü klavyelere para vermektense bilindik markaların ofis klavyelerini kullanmak çok daha iyi.
Paranızı bekletip bilindik marka ( Logitech, MSI, Asus, CM) almak daha mantıklı.
Ben de G213 almak için ay başını bekliyorum misal.
Ben de öyle düşünüyorum ama çok fazla zam geldi. En ucuz "Güzel" klavye 300 TL. Fiyat beni aşıyor.
90 Liraya 1 ay önce aldım gayet memnunum. Benim gibi temizlik takıntısı olanlar için çok kullanışlı kolay temizleniyor. Ses konusunda'da başarılı.
Bana 1 ay değil ortalama 7-8 ay kullanmış biri lazım. 1 ay çok uzun bir süre değil.

Bu klavyeyi es geçersek, güzel bir klavye önerir misiniz?

Ben de öyle düşünüyorum ama çok fazla zam geldi. En ucuz "Güzel" klavye 300 TL. Fiyat beni aşıyor.

Bana 1 ay değil ortalama 7-8 ay kullanmış biri lazım. 1 ay çok uzun bir süre değil.

Bu klavyeyi es geçersek, güzel bir klavye önerir misiniz?
Bu bütçelerde alacağın markalar belli. Everest, Rampage, Bloody, Trust bunlara yönelmen gerek.

Şu an Trendyol'da 104 TL bandında
Ben 1 yıldan beri kullanıyorum Hiç Bir sorun yaşamadım şu an o klavye ile yazıyorum ses çok çıkmıyor klavyeyi yanlışlıkla kırdım geçen hafta 5-6 kere düşürmeme rağmen anca tutucusu kırıldı bende oraya silgi koyuyorum 104 lira çok ideal bir fiyat kullanış iyi dayanıklılık iyi en az 2 yıl kullanırsın benim gibi hep düşürmüyorsan tabi
Bu bütçelerde alacağın markalar belli. Everest, Rampage, Bloody, Trust bunlara yönelmen gerek.

Bak ben yazdım bence iyi şu ana kadar hiçbir sıkıntı görmedim kaç liraya aldığımı hatırlamıyorum ama indirimdeydi.

Ben 1 yıldan beri kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım şu an o klavye ile yazıyorum ses çok çıkmıyor klavyeyi yanlışlıkla kırdım geçen hafta 5-6 kere düşürmeme rağmen anca tutucusu kırıldı bende oraya silgi koyuyorum 104 lira çok ideal bir fiyat kullanış iyi dayanıklılık iyi en az 2 yıl kullanırsın benim gibi hep düşürmüyorsan tabii.

Bak ben yazdım bence iyi şu ana kadar hiçbir sıkıntı görmedim kaç liraya aldığımı hatırlamıyorum ama indirimdeydi.

Klavyede hiç soyulma, boyanın silinmesi tarzında durumlar yaşadınız mı?

Geri
Yukarı