Huntsman V2 vs Huntsman TE vs BlackWidow V3

kaydırakarısı

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Şu anda Razer Blackwidow V2 kullanıyorum ve yeni bir klavye arıyorum. Amazon'da gördüğüm Razer Huntsman V2 (Purple Switch) Klavye, Nordik Düzen, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar ve Huntsman Tournament Ed. (Red Switch) - Nordic Layout : Amazon.com.tr: Spor ve Outdoor dikkatimi çekti. İkisi de nordic düzende fakat bu benim için bir sorun değil ve te versiyonu da sorun değil. Ayrıca BlackWidow v3'e de göz atmıştım fakat Huntsman'a daha sıcak bakıyorum ve yanlış bilmiyorsam Huntsman modellerin tuşlar PBT.
Ayrıca Amazon'dan yurt dışında gelen bu klavyelerde herhangi bir sorun çıkar mı ve ürünlerin orijinalliği konusunda endişelenmem gerekiyor mu? Hangisini almam daha doğru olur?

Son düzenleme:
Amazon kendisi gönderdiği için garantisine Amazon bakacaktır. Huntman V2 daha iyi bir modeldir fakat bu modeli de sesli diye biliyorum bilmenizde fayda var.

Evet biliyorum ve ses benim için sıkıntı değil zaten şu anki klavyemden yetirince alıştım. Beni korkutan tek şey satıcı çünkü Amazon'un her ne kadar güvenilir olduğunu bilsem de yurt dışı alışverişi yapmadım. Ürünün orijinal olmaması gibi bir durum yaşanmaz değil mi?

Tekrardan baktım ve Amazon Germany tarafından satılıp gönderiliyormuş. Yani endişelenmeme gerek kalmadı sanırım Huntsman v2'yi sipariş vereceğim.

Son düzenleme:
Evet biliyorum ve ses benim için sıkıntı değil zaten şu anki klavyemden yetirince alıştım. Beni korkutan tek şey satıcı çünkü Amazon'un her ne kadar güvenilir olduğunu bilsem de yurt dışı alışverişi yapmadım. Ürünün orijinal olmaması gibi bir durum yaşanmaz değil mi?

Tekrardan baktım ve Amazon Germany tarafından satılıp gönderiliyormuş. Yani endişelenmeme gerek kalmadı sanırım Huntsman v2'yi sipariş vereceğim.
İncelemeni bekleriz pek görmedim bu klavyeyi inceleyen.

Son düzenleme:
Genel olarak beklentisi karşılamamış olabilir ama bu fiyata baya uygun bir klavye, pahalıydı hatırlamıyorsam satış fiyatı.
Ürünün incelemelerini izledim ve gayet beğendiğim model. Aklıma acaba sorunlu ürün mü yollandı diye bir düşünce geldi de sanmıyorum Amazon'un öyle bir şey yapacağını.

Ürünün incelemelerini izledim ve gayet beğendiğim model. Aklıma acaba sorunlu ürün mü yollandı diye bir düşünce geldi de sanmıyorum Amazon'un öyle bir şey yapacağını.
En iyi klavye diye bir şey yok, insanların beklentisi farklı olabiliyor o da beğenmemiştir.

Geri
Yukarı