Husky saldırgan bir köpek mi?

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  

Arkadaşlar, arkadaşıma köpek hediye etmeyi planlıyorum (sokağa atmışlar) ve husky olduğuna eminim. Ben bakmak istiyorum fakat evde alan yok. Arkadaşıma vermek istiyorum o da köpekleri sever ama bu bahsettiğim vatandaş sürekli kavga eden bir kişi yani Husky bunu korumak için saldırır mı (iç güdüsel olarka) ya da eğitir ise saldırtabilir mi?

Hayvanını asla kavga ettiridiğini görmedim de duymadım da ama.

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar, arkadaşıma köpek hediye etmeyi planlıyorum (sokağa atmışlar) ve husky olduğuna eminim. Ben bakmak istiyorum fakat evde alan yok. Arkadaşıma vermek istiyorum o da köpekleri sever ama bu bahsettiğim vatandaş sürekli kavga eden bir kişi yani husky bunu korumak için saldırır mı (iç güdüsel olarka) ya da eğitir ise saldırtabilir mi?

Hayvanını asla kavga ettiridiğini görmedim de duymadım da ama.

Arkadaşına bağlı nasıl eğitirse öyle olur çok akıllı hayvandır.

Sanırım kurt genetiği olduğu için hayvanın içinde illaki saldırganlık iç güdüsü baskındır diye düşündüm fakat öyle değilmiş, Teşekkür ederim.

Hayvanların da tecrübelerine ve yaşadıklarına göre farklı karakterleri var. Şu ana kadar saldırgan bir Husky görmedim, gördüklerimin hepsi eve hırsız girse hırsıza cüzdan ve takı kutusunu gösterecek kadar sıcakkanlıydı. Tabii Golden Retriever cinsi köpeğin bile insan öldürdüğünü düşünürsek her türde bazı durumlarda saldırganlık olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı