Hutixi HT-GY260 macun kullanılır mi?

dapolipa

Femtopat
Daha fazla  
Şu an işlemcinin macununu sildim. Gelirken babama almasını söylemiştim o da Hutixi ht-gy 260 almış. Şimdilik kullanılır mi? Beni 3-4 ay götürse yeter daha sonra yenisini alacağım. İşlemcim: AMD Ryzen 5 5600.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce GPU ve CPU da kullandım. GPU, 60 dan 91- 96 Dereceye kadar çıkıyordu. CPU 55 den 85 70 arası sabit kalıyordu, yük altında 85 - 90 arası git gel yapıyordu Elimde de bitek bu var, baktım GPU yanacak, mecbur açıp sürdüm.
Valla, evet, 1W Isı geçirgenliği var çok düşük ama işe yarıyor. Full yük altında 45 dakika boyunca GPU maks, 80 derece (sabit kalıyor hiç artmıyor) CPU da maks yük altında, 70 - 75 derece de sabitleniyor oda 10 dakkandan fazla süreyle 100% çalışırsa. Boşta veya % 10 - 25 arasında kullanımda ikisinde de 35 - 40 derece arası, ve hiç aşmıyor. Kullandığım HT-WT160 modeli sendekinden daha dandik bişey ama diş macunu gibi bişeyde değil iş görüyor.. Forumda tükürsem, montajlasam daha soğuk tutar diyen çok kişi var ama CPU/GPU nun cız diyip yanık silikon kokmaya başlamasından iyidir bence.

Geri
Yukarı