Huzur verecek oyun önerisi

GTA 5 ve RDR2. Biraz saçma ama manzara olarak çok güzel. Ayrıca manzara olarak Ubisoft oyunları çok başarılıdır bence. Watch Dogs 1 ve 2 manzara olarak çok güzel oyunlar bence.

NFS Most Wanted 2012'de çok güzel oyun. Belki ilk oyunun gerisinde kalsa bile manzara ve grafik konusunda şu an bile rakipsiz denilebilecek düzeyde.

ETS 2 gayet huzur verici bir oyun. Öneririm.

Telefon için Simcity Buildit, #Drive ve Vector güzel oyunlar.

Telefonda SKY Children of the light. Telefonun gücü yetiyorsa indir oyna, daha sonra gelip bana teşekkür edersin.

Samsung Galaxy A20 telefonum var. Play Store'dan baktım. Cihazla uyumlu gözüküyor. Bilgisayarda oynamak için öneri istemiştim. Yinede teşekkür ederim. Bir ara bakarım aklımda bulunsun.

Samsung Galaxy A20 telefonum var. Play Store'dan baktım. Cihazla uyumlu gözüküyor. Bilgisayarda oynamak için öneri istemiştim. Yinede teşekkür ederim. Bir ara bakarım aklımda bulunsun.
Kesinlikle tavsiye ederim görüp görebileceğin en huzur verici ve tatlı grafiklere sahip mobil oyun olabilir. Journey'in yapımcılarının oyunu ayrıca.

En son Epic Games'in bedava verdiği The Long Dark oyununu eklemiştim. Nasıl sizce? Önerileriniz için teşekkür ederim. Çoğunu deneyeceğim. Cİdden kafa dağıtmaya ihtiyacım var.

Bir dönem NFS Most Wanted oynarken yapardım. Sarıyor kesinlikle. Benim istediğim daha çok doğa manzaralı sessiz sakin bir oyun.
Hocam tam sizlik sakin ve sabır gerektiren bir oyun var. TheHunter: Call of The Wild, bir avcılık oyunu, geniş haritalı çayır çimen ormanın içinde bir oyun. Yalnız oyunu bilmiyorsanız rehber videolarını izleyerek başlamanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı