Hw premium nereden bulunur?

BeratKzmz

Hectopat
Hot Wheels premiumlar marketlere (D&R, toyzz shop vs.) Geliyor mu? Nereden bulabilirim? Marketlerde çok dayanacağını sanmıyorum paket rengi değişik olduğu için alakasız biri bile alıp götürebilir (ki çalışanların kendine alma olayını saymıyorum). Nasıl elde edebilirim? Tek yol 2. el siteleri mi?

İnternetten toysishop piccolo diecastturkey gibi sitelerden de bulabilirsiniz onun dışında dediğiniz mağazalarda şanslıysanız girdiğiniz yerde karşınıza çıkar yoksa çok magaza gezmeniz gerekir.

İnternetten toysishop piccolo diecastturkey gibi sitelerden de bulabilirsiniz onun dışında dediğiniz mağazalarda şanslıysanız girdiğiniz yerde karşınıza çıkar yoksa çok magaza gezmeniz gerekir.

Hocam premium araçlar diğer araçlardan farklı bir fiyatlandırılıyor mağazalarda? (örneğin normal hw arabası 70TL'yken premium 100-150TL)

Premiumlar bulursanız 220 civarı regular olanlar 80'di galiba dediğiniz mağazadaki uzun kartlar 180 200 civarı bir şey olması lazım.

Hocam normal regular model kalitesinde oluyorlar ama kartonetleri premium gibi oluyor fotoğraftaki gibi.

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    32,2 KB · Görüntüleme: 6
Hocam o zaman markette aramanın bir mantığı yok internette üç aşağı beş yukarı benzer fiyatlar.

Hocam şu an LCW'lerde bu 2 set var bakabilirsiniz isterseniz fiyatlarini hatırlamıyorum kusura bakmayın.

Dosya Ekleri

• images-2.jpeg
    images-2.jpeg
    31,1 KB · Görüntüleme: 12
  • images-1.jpeg
    images-1.jpeg
    67,8 KB · Görüntüleme: 7
Hocam civardaki 4 LCW'ye gittim bomboş sayılır. Örneğin ekteki seti şu an internet dışı elde etme yolum yok mu?

Bunlar da LCW'ye gelmişti de şu an kalmamıştır hiçbirinde bu set için başka çareniz yok gibi duruyor.
Belki kırtasiyelerde bulabilirsiniz onlar da epey uçuk rakamlar ister bir anlamı kalmaz yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı