HWID ban BIOS sıfırlama sonrası gider mi?

İşletim sistemi
Windows 10
hile kulanmamıştım 4 kişilik arkadaş grubumla oynarkn bir ada crahs yedi ve oyuna girdiğimde val 152 yazdı
Eğer hile kullanmadıysan böyle HWID kaldırmaya çalışıcağını Ticket yolla? Aynı olay arkadaşımın başına gelmişti 1 hafta içerisinde kendisine ulaşıp banını kaldırdılar. Ban kullanmadığını iddia ediyorsa ticket at.

Eğer hile kullanmadıysan böyle HWID kaldırmaya çalışıcağını ticket yolla? Aynı olay arkadaşımın başına gelmişti 1 hafta içerisinde kendisine ulaşıp banını kaldırdılar. Ban kullanmadığını iddia ediyorsa ticket at.

Attım ama her seferinde bot cevap veriyor ve bu durum canımı sıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Merhabalar,
HWID ban için bir çözüm şu anlık spoofer dışında yok. Anladığım kadarıyla Valorant'tan banlanmışsınız. Bu durum işinizi daha da zorlaştırır. Çünkü, Valorant'ın hangi donanıma HWID ban attığı belli değil. O yüzden bir iki parça değişimiyle ya da BIOS sıfırlamasıyla ne yazık ki HWID ban kalkmıyor. Bundan sonra akıllandığınızı düşünüyorum umarım oyunda hile açmazsınız. Çözüme gelecek olursak, Valorant HWID banları süreli atıyor diye biliyorum. Valorant destek ekibinden bir tarih almalısınız ya da HWID spoofer satın almalısınız. Piyasadaki çoğu spoofer işe de yaramıyor yani işiniz zor.

Geri
Yukarı