HWID kaldırmak için parça değişimi

furkan56

Femtopat
Daha fazla  
Tekrardan merhabalar, daha önce'de bu konuyla iligi bir post açmıştım eğer konu fazlalığı oluşturuyorsam özür dilerim öncelikle. Daha önce açtığım konunun linki HWID banı kaldırmak için değiştirilmesi gereken parçalar neler?
Bu sefer lafı fazla uzatmadan soracağım soruyu. Eğer anakartı ve sahip olduğum SSD ve HDD değiştirirsem ve IP adresi mi ve Mac adresi mi değiştirirsem tabii anakartı değiştirince Mac Adresi'de değişecek ama neyse. Yani yenisini alırsam ve mantıken anakartımı SSD ve HDD mi çıkartırsam yeni alacaklarımı takarsam ve format atıp temiz bir bilgisayar kurarsam HWID banım kalkar mı? Hiç kimsenin tam anlamıyla bir bilgisi olmadığını biliyorum bu konuda fakat size de danışmak istiyorum bilgili insanlar olarak. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

Nereden yedin ve kimse sana bu banı kaldırman için yardım etmeyecektir.
HWID banın hangi donanımdan atıldığını bilemezsin.

Fazla yazı yazmamak için daha önce ki açtığım konuyu link olarak paylaştım. Hileden ban yemedim. Ban yediğim oyun Dead by Daylight. Yardım değil sadece o söylediğim parçaları değiştirirsem HWID banım kalkar mı onu öğrenmek istiyorum sadece.

Tekrardan merhabalar, daha önce'de bu konuyla iligi bir post açmıştım eğer konu fazlalığı oluşturuyorsam özür dilerim öncelikle. Daha önce açtığım konunun linki HWID banı kaldırmak için değiştirilmesi gereken parçalar neler?
Bu sefer lafı fazla uzatmadan soracağım soruyu. Eğer anakartı ve sahip olduğum SSD ve HDD değiştirirsem ve IP adresi mi ve Mac adresi mi değiştirirsem tabii anakartı değiştirince Mac Adresi'de değişecek ama neyse. Yani yenisini alırsam ve mantıken anakartımı SSD ve HDD mi çıkartırsam yeni alacaklarımı takarsam ve format atıp temiz bir bilgisayar kurarsam HWID banım kalkar mı? Hiç kimsenin tam anlamıyla bir bilgisi olmadığını biliyorum bu konuda fakat size de danışmak istiyorum bilgili insanlar olarak. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

Her şeye atılabilir teker teker deneyerek değiştirin ID ya da parçayı.
Kimse sana bu banı kaldırman için yardım etmeyecektir.
Neden?

HWID banı hangi donanımdan yediğini bilemezsin dediğim gibi.
Büyük ihtimalle HWID ban atan kişi ya da program perma ban da atmıştır.

Hocam sonuç olarak hile kullanmış coronadan sonra iyice artmaya başladılar forumda ban yiyen buraya geliyor yardım istiyor oyunu mahveden birine neden yardım etsin bu insanlar.

Anladım yani söylediğim parçaları değiştirsem ve söyledikleri mi yaparsam bile %100 olarak HWID banım kalkmayacak yani. Peki HWID banı hangi parçalara atıyorlar genelde bu konu hakkında bir bilginiz var mı acaba? Bende çok araştırdım bu konuyu aslında ama kesin bir sonuca ulaşamadım.

Anladım yani söylediğim parçaları değiştirsem ve söyledikleri mi yaparsam bile %100 olarak HWID banım kalkmayacak yani. Peki HWID banı hangi parçalara atıyorlar genelde bu konu hakkında bir bilginiz var mı acaba? Bende çok araştırdım bu konuyu aslında ama kesin bir sonuca ulaşamadım.

Genelde ekran kartı ve anakart.

HWID banı hangi donanımdan yediğini bilemezsin dediğim gibi.
Büyük ihtimalle HWID ban atan kişi ya da program perma ban da atmıştır.

Hocam sonuç olarak hile kullanmış coronadan sonra iyice artmaya başladılar forumda ban yiyen buraya geliyor yardım istiyor oyunu mahveden birine neden yardım etsin bu insanlar.

Bu arada hileden ban yemedim söylediğim gibi. Eğer oyunu bilseydiniz anlardınız sadece hileden ban atılmadığını bence ön yargılı olmayın. Bu arada teşekkür ederim yorumun için.

Genelde ekran kartı ve anakart.

Anladım. Ekran kartı mı yeni değişmiştim zaten. Eğer şimdi o söyledikleri mi değiştirsem HWID banım kalkar mı yani?
Peki neden yediniz örnek oyuncu olduğunuz için mi?

Oyunda bulunan bugları kullandığım için istemeyerek olsa da. Farm yaparak farm Demek de diğer oyunculara yardım etmek gibi bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı