HWID spoofer kalıcı mı?

Texrtwind

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Malum bir oyunda 3 kere aşırı rapordan HWID ban yedim. Yani 3 banım da fazla rapordan dolayıydı, hilem tespit edilemedi hiçbir zaman. Tamamen benim suçum. Oyun ismi vermeyeceğim, hardcore oyuncuları tepki gösterebilir, Valorant değil korkmayın :D

Hesap satarak para kazanıyorum, 20'den fazla satış yaptım ve bu işe devam etmem gerekiyor. Alıcı mağdur olmuyor hiçbir zaman, hesaplar güvenceye alınınca satışa konuluyor. Elimde kaliteli bir HWID spoofer var (parayla aldım). Bunu kullanırsam cihazımda kalıcı bir donanım değişikliği mi oluyor yoksa geçici mi? Hep DeepFreeze kullanıyorum, HWID spooferı yaparken de DeepFreeze kullanacağım. Herhangi bir detected durumunda iz bırakmıyorum. Yani DeepFreeze kullanırken spoof yapsam restart atınca eski haline döner mi? Şu an RTX 2080 Ti-ROG STRIX anakart-Ryzen 9 5900X işlemcim var. 3 tane 1TB'lik harddisklerim ve SSD'm takılı. Hespsi değişecek sonuçta. Size sormadan işe kalkışmayayım dedim. Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi oyun olursa olsun rapordan ban yemezsiniz. Ya yetkili kişiler izler ya da cihazda herhangi bir 3. parti yazılım olup olmadığı ortaya çıkar.
Eğer haksız ban ise ticket atarsınız ve sorununuz çözülür.

Hangi oyun olursa olsun rapordan ban yemezsiniz. Ya yetkili kişiler izler ya da cihazda herhangi bir 3. parti yazılım olup olmadığı ortaya çıkar.
Eğer haksız ban ise ticket atarsınız ve sorununuz çözülür.
1-Evet rapordan bal gibi ban yersiniz. 3 kere tekrarlarsanız, ki bunlar oyundan oyuna ve anti hile politikasına bağlı olarak değişir
2- Ben bunu sormadım. Spoofer kalıcı değişikliğe mi sebep olur demiştim. Bu arada haksız ban değil :) haksız ban yoktur varsa yapımcı ekip tarafından 1 aya geri alınır.

1-Evet rapordan bal gibi ban yersiniz. 3 kere tekrarlarsanız, ki bunlar oyundan oyuna ve anti hile politikasına bağlı olarak değişir
2- Ben bunu sormadım. Spoofer kalıcı değişikliğe mi sebep olur dedim.
1-Rapordan yersiniz evet, ama rapor yüzünden gözlem altına alınırsınız. 3. parti yazılım kullanıp kullanmadığınıza bakılır veya maçlarınız izlenir.
2-Hileniz tespit edilemediyse suçsuzsunuz, o zaman en basit çözüm ticket atmak. Haksız ban yiyen herkesin banı açılır istisnalar hariç. Forumda da örnekleri var.
Bu forumda da sorunuz cevabı yokmuş demek ki. Kimse bir şey yazamamış.

Haksız ban yiyenin banı açılır gibi bir olay maalesef yoksa keşke olsa. HWID spooferın iyi olmasına dikkat edin alıp kullananlar varsa onların görüşlerini alın ve kullanacağınız oyun üzerinde çalıştığına emin olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı