Çözüldü Hwvhhiiqx kullanıcı hesabı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet arkadaşlar uzun uğraşlar sonunda bahsettiğim kullanıcı profilinin neden oluştuğunu anladım. Bu arada Murat5038 adlı arkadaşıma çok teşekkür ederim, saatlerce uğraştı sorunun çözümü için. Dün gece bu profilin İntel wireless sürücülerinden kaynaklandığını düşünmüştük ama ben murat5038 arkadaşımdan sonra sistemi yeniden kurup, profilin tekrar oluşup oluşmayacağını kontrol etmek istedim.

Kullanmış olduğum programları sırasıyla tekrar kurmaya başladığımda sıra antivirüs programına geldi. Ben sistemimde daha önce lisansını aldığım için Eset smart security kullanıyorum. Programın anti-theft özelliği mevcut. Eset'in anti-theft ile ilgili sitesine girip bilgisayarın eski kaydını silmek istediğimde günlerdir silmeye çalıştığım kullanıcı profilinin Eset'e ait bilgisayarı korumak amacıyla kurmuş olduğu sahte kullanıcı profilinin ismi olduğunu gördüm. Yani sizin anlayacağınız günlerdir boşuma kasmışım. Meğer Eset'in başının altından çıkmış bütün bu işler :)

Fazla uzatmadan sorunun kaynağının Eset olduğunu bildirir tekrardan murat5038 kardeşime uğraşlarından dolayı teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı