Çözüldü Hwvhhiiqx kullanıcı hesabı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

waltora

Kilopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
uzman doktor
Kayıtlı olan Microsoft hesabını silmek için hesap ayarlarını kontrol ederken bilgisayarda hwvhhiiqx adı ile açılmış olan bir yerel hesap olduğunu gördüm. Hesabı defalarca silmeyi denedim ama bilgisayarı her açıp kapadığımda tekrar oluşuyor. Daha önce böyle bir kullanıcı hesabıyla karşılaşan oldu mu arkadaşlar ?

İki gün önce evde kullandığım internetimde bağlantı sorunu yaşadığım için ttnet'e hasar kaydı açtırdım. Sorun için hala araştırıyoruz diyorlar. Aklıma şu soru geldi. Acaba ttnet böyle bir kullanıcı hesabı açma becerisine sahip olabilir mi?

Sistemde herhangi bir virüs bulunamadı. Güvenli Moda girdiğimde bahsettiğim kullanıcı profili görünmüyor. Sadece kendi hesabım var güvenli modda. Açıkçası çözemedim bu durumu.

Bu dosyayı sil: c:\windows\updreg.exe

Altta dediğim klasör içlerini sil:
C:\Windows\Temp\
C:\Users\waltora-pc\AppData\Local\Temp\

Bunları denetim masasından kaldır:
Winzip
Gom player

Windows + R tuşuna basıp altta verdiğimi yaz oranın görüntüsünü al.
control userpasswords2

Gelişmişten gelişmiş'e gir. Gruplar kısmı ile kullanıcılar kısmından da resimler çek ve paylaş. Bakalım o bahsettiğin burada ise iş kolay.

Winzip'i silemedim, çünkü şöyle bir hata verdi. Sanırım ön yükleme klasörünü silmişim daha önce.
Diğer görüntüleri de ekliyorum.

1.jpg
2.jpg
3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ne yaparsam yapayım bilgisayarı yeniden başlattığımda bu kullanıcı tekrar oluşuyor. Silerken herhangi bir zorluk çıkarmıyor, fakat tekrar oluşuyor nedense.

4.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı