HX1200 ekran kartı güç kablosu

Makaleler
1
Daha fazla  
Selamün aleyküm arkadaşlar.

Bir sistem satın aldım sorunsuz şekilde çalışıyor bu sisteme SLI yapacağım. Bir adet daha ekran kartı takacağım fakat sistemde 2. ekran kartı için kablo bulunmuyor. Anladığım kadarı ile ek olarak kablo satın alıp PSU üzerine takmak gerekiyor.

Hangi kablodan satın almalıyım? PSU üzerindeki hangi sokete takmam gerekiyor?

Bir sorum daha var PSU üzerinde Single ve multiple diye şaltere benzeyen bir kısım var. Bu multiple'de duruyor, bu ne işe yarar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kutu icinde geliyor tum kablolari.

İkinci el satın aldım ek bir kablo çıkmadı alan kişide başkasından aldığı için haberi yok.
Ürün kutusunda fazladan modüler kablolalarınız vardır, almaya gerek duymazsınız büyük ihtimalle.

Single ve multiple ayarı ise tekli ve çoklu kanal, SLI yapacaksanız Multiple'de kalabilir.

Ek bir kablo ne yazık ki yok satın aldığım kişi de başkasından almış sistemi baktığımda sadece SATA kabloları çıktı.

Sistemi SLI için kullanacağım. Bir adet SLI köprüsü gerekiyor ve bir adette ekran kartına güç verecek kablo gerekiyor. Bana toplam kaç para tutar bu iki kablo?

Corsair'in garanti ve müşteri hizmetleri diyebiliriz. Yurt dışı merkezlerine de başvurabilirsiniz.

Anladım çok teşekkür ederim az önce kabloyu kutunun dibinde buldum. Kablo sorununu çözdük çok şükür. Yardımlarınız için yine çok teşekkür ederim.

SLI için bir aparat daha varmış sanırım köprü mü kablomu deniyor? Onda hangisini önerirsiniz.

Geri
Yukarı