Hybrid analysis sonuçları nasıl?

Arkadaşlar dosyayı yüklemeden önce VirusTotal'de tarattım bir şey cıkmadı. Yükledim hybrid analyse tarattım eğer güvenliyse kuracağım dosyayı. Yardımcı olur musunuz? Free Automated Malware Analysis Service - powered by Falcon Sandbox
Buradan hiç bir şey anlayamayız çünkü dosya .exe değil yani VT ile aynı sonuçları söyleriz söyleyeceksek.
Korsan kullanmayın.

Yani ayrıntılı analiz mümkün değil şu durumda. VT ne derse ona inanmak zorundasınız. Ki torrent olduğu için dosya VT'de bir şey demeyecektir ve temiz diyecektir.

VT=VirusTotal.

Yani virüs olsa bile bunu tespit edemeyiz çünkü çalışabilir bir dosya yok.
Yani ben öyle düşünüyorum.

Torrent dosyasını taratmışsınız, bu linki taratmak gibi bir şey.
İndireceğiniz arşiv veya uygulama sonrasında yürütülebilir dosyaları ve mevcutsa arşivleri taratıp link paylaşın.

Torrent dosyasını taratmışsınız, bu linki taratmak gibi bir şey.
İndireceğiniz arşiv veya uygulama sonrasında yürütülebilir dosyaları ve mevcutsa arşivleri taratıp link paylaşın.
hocam yüklendi bir ana asıl dosya haricinde diğerlerinde tarattığımda bi sıkıntı cıkmadı fakat asıl 80 gb lık dosyayı taratamıyorum boyuttan dolayı napıcağım
1677973506369.png

Galiba korsan Hogwarts Legacy indirdin. Sistemine güzel bir AV kur( Kaspersky, Bitdefender, Eset gibi) sonra dosyaya sağ tıklayıp tarat. Kurulum boyunca da AV açık kalsın.

Not: Benim önerim Kaspersky. Korsan çoğu oyuna gerçekten virüs yoksa virüs var demiyor diğerleri virüs olmayanlara da virüs diyebiliyor.

hocam yüklendi bir ana asıl dosya haricinde diğerlerinde tarattığımda bi sıkıntı cıkmadı fakat asıl 80 gb lık dosyayı taratamıyorum boyuttan dolayı napıcağımEki Görüntüle 1690385
Hocam çalışabilir bir dosya değil indirmeniz lazım tamamen o da sıkıntıya girebilir o yüzden aktif bir AV yükleyin Kaspersky gibi.

hocam yüklendi bir ana asıl dosya haricinde diğerlerinde tarattığımda bi sıkıntı cıkmadı fakat asıl 80 gb lık dosyayı taratamıyorum boyuttan dolayı napıcağımEki Görüntüle 1690385
İmaj dosyası kurulmuş, sağ tıklayarak mevcut AV ile veya aşağıdaki araçlardan biri ile taratmanız gerekli.

Geri
Yukarı