Hydra R6 vs. Pusat K3 Pro

Yang Mills

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Tokyo
Daha fazla  
Arkadaşlar, bu iki ürün arasında kaldım.
Fiyat olarak R6 biraz daha fazla ama ben klavyeyi akşam tuşları görünsün istiyorum ve Red Switch olmasını istiyorum.
R6 RGB olan modelinde Red Switch varsa hangisi alınır?
400 TL bandında kesinlikle aşamam klavye var mıdır Red Switch?

Hesap makinesi gibi olan tuş takımı (adını unuttum :D) olmasa da olur diyorsanız bakılabilir buna da.
Bahsettiğiniz kısım Numpad. Numpad'i olmayan klavyelere TKL (Ten-Key-Less) deniliyor.

Hydra R6'nın tuşları fırlıyor. Content markasının Switchlerinin de pek iyi olduğu söylenemez. Bir ara Hydra R6'nın PCB'sini görmüştüm, dokunsan kırılacak gibi incecikti.

Pusat K3 Pro her türlü daha iyi.
Hocam iyi o zaman vazgeçmiyorum Pusat'tan.
Pusat tokatlar. Hydra R6 hem eski, hem tuş fırlama sorunlu ve switch olarak pek harika değil. Content evet tam mekanik ama markanın pek iyi geçmişi yok.
Outemu değil miydi hocam?
Hesap makinesi gibi olan tuş takımı (adını unuttum :D) olmasa da olur diyorsanız bakılabilir buna da.

Yani TKL klavye isterseniz.
Maalesef hocam tam boy istiyorum.

Hydra R6 Content, Pusat K3 Pro Outemu. Tam emin değilim ama sanırım optik Outemu Switch kullanıyor.
O zaman Pusat adamdır. Bir aralar Gamepower Ogre ve Hydra R6 RGB arasında kalmıştım sonra Gamepower kötü olduğunu öğrendim ve R6 alacaktım. Burada bilgilenince Pusat almaya karar verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı