Hynix 256 GB SSD nasıldır?

Osman123456789

Femtopat
Teknobiyotik satıyor. Hynix 256GB 1600-780MB/s PCIe NVMe m.2 SSD (HFM256GDJTNG-8310A) | Teknobiyotik

Hynix 256 GB 1600-780MB/s PCI-e NVMe M.2 SSD (HFM256GDJTNG-8310A)
Tam model kodu budur 282, 76 TL. Kullanan var mı? Nasıldır? Bazı SSD'ler için ömrünün kısa olduğunu belli bir süre sonra okuma yazma değerlerinin düştüğünü okudum bunda yaşar mıyım marka nasıl bir markadır gerçekten bu okuma yazma değerlerine ulaşır mıyım ve uzun ömürlü olur mu? Teşekkürler.

İyi günler bu SSD'yi kullanıyorum okuma hızım 1600 MB'larda ama yazma hzıım 340 civarı neden 780'e yakın değer vermiyor.

İyi günler bu SSD'yi kullanıyorum okuma hızım 1600 MB'larda ama yazma hzıım 340 civarı neden 780'e yakın değer vermiyor.
Abi aynı SSD ben de de var HP laptop kullanıyorum biraz ısınma sorunu olduğundan yazma hızı düşüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Galiba okuma hızı yüksek ama yazma hızı düşük nedense galiba ısınmadan dolayı halbuki laptopun en soğuk yerinde SSD yuvası.

Galiba okuma hızı yüksek ama yazma hızı düşük nedense galiba ısınmadan dolayı halbuki laptopun en soğuk yerinde SSD yuvası.
Ben laptopun içini açtığımda benimki de aynı şekilde işlemci vesaire parçalardan uzak ama galiba biraz düşük seviye bir Nvme olunca kendiliğinden ısınıyor. Boşta bile 35-45 derece arası, bir yakınım da başka markadan bri SSD vardı o ise yazma işlemi yaparken bile 35 derece falan çalışırdı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı