Hyper 212 LED AM4 uyumlu hale getirme

lonerio34

Kilopat
Daha fazla  
RAM
2x8 3000MHz Gskill Ripjaws
Ekran kartı
MSI ARMOR GTX 1660 6G OC
Anakart
MSI B550 Gaming Plus
İşlemci
AMD Ryzen 5 3600
Merhaba, Hyper 212 LED kule tipi sıvı soğutmam vardı. AM3 soketten AM4 sokete geçiş yaptım ve soğutucunun AM4 desteği yok. Ben de gerekli ölçüleri alarak SolidWorks üzerinden kendi tasarımımı yaptım. Görseller aşağıdaki gibidir. Stl ve SolidWorks dosyalarını da yakın zamanda paylaşacağım.

Dosya Ekleri

• Demir_Üst.JPG
    Demir_Üst.JPG
    36,7 KB · Görüntüleme: 17
  • Demir_Ön.JPG
    Demir_Ön.JPG
    19,5 KB · Görüntüleme: 14
  • Demir_Ön.JPG
    Demir_Ön.JPG
    19,5 KB · Görüntüleme: 13
  • Demir_teknik_çizim.PNG
    Demir_teknik_çizim.PNG
    34 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Merhaba, Hyper 212 LED kule tipi sıvı soğutmam var. AM3 soketten AM4 sokete geçiş yaptım ve soğutucunun AM4 desteği yok. Ben de gerekli ölçüleri alarak SolidWorks üzerinden kendi tasarımımı yaptım. Görseller aşağıdaki gibidir. Stl ve SolidWorks dosyalarını da yakın zamanda paylaşacağım.
Ya benim de vidaya ihtiyacım var yardım edebilir misin şemasını atsam? Ap*** sapphire destek sunmuyor asla :D Spring ve vidaya ihtiyacım var :/(

Kule tipi sıvı soğutma ?? Aktif kullanıyor musunuz ?
Evet kule tipi soğutma Cooler Master Hyper 212 LED modeli için. Aktif olarak şuan kullanmıyorum daha önceden bu projeyi yapmıştım bugün paylaşmak istedim. Solidworks ve stl dosyalarını başka bir siteye yükledim işlenmesini bekliyorum. Bu sayede sizlerde üzerinde oynamalar yapabileceksiniz. Not: Sadece solidworks 2020 ile düzenlemeler yapılabilir.

Ya benim de vidaya ihtiyacım var yardım edebilir misin şemasını atsam? Ap*** sapphire destek sunmuyor asla :D Spring ve vidaya ihtiyacım var :/(
Vidayı çizemem :) mantıklı olmaz. İstanbul'da yaşıyorsan Kadıköy'de Yazıcıoğlu İş Hanı var burada bulabilirsin.

Merhaba, Hyper 212 LED kule tipi sıvı soğutmam vardı. AM3 soketten AM4 sokete geçiş yaptım ve soğutucunun AM4 desteği yok. Ben de gerekli ölçüleri alarak SolidWorks üzerinden kendi tasarımımı yaptım. Görseller aşağıdaki gibidir. Stl ve SolidWorks dosyalarını da yakın zamanda paylaşacağım.
Parçanın STL ve Solidworks dosyaları bu linktedir. https://www.thingiverse.com/thing:5443419/files
Link te ki Thingfiles kısmından STL ve Solidworks dosyaları indirilebilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı