Hyper 212 Spectrum mu, Black Edition mu?

M.U.M

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yok diye biliyorum. Zevkine göre alabilirsin. Kaplamadan dolayı Black modelinde belki 2 - 3 derece daha yüksek sıcaklık değerleri çıkabilir.

En basit açıklamaya bakıldığı zaman bile anlaşılacağı üzere Black Edition soğutucusunun fazladan +10 CFM değerde hava akışı sağladığını görebiliyoruz. Bunun yanı sıra daha sessiz şekilde çalışması da alınması için yeterli. Şahsen Black Edition alırım. Performansı RGB' ye tercih ederim.

Bende baya araştırarak 250TL'ye Black Edition siparişi verdim. Aralarında sadece fan, fan klipsleri ve renk değişiyor. Black olanın üzerindeki fandan bulabilsem birkaç tane alacağım :)

Şu an Hyper 212 modellerinin performans sıralamaları:
RGB Black > Black Edition > Diğerleri

Black ile RGB Black arasında 2 derece fark oluyor.

Şu an Hyper 212 modellerinin ses sıralamaları:
Black Edition > RGB Black > Diğerleri

Black Edition testlere göre en sessizi. Hatta Arctic Freezer 34'ten daha sessiz.

Bende bayağı araştırarak 250TL'ye Black Edition siparişi verdim. Aralarında sadece fan, fan klipsleri ve renk değişiyor. Black olanın üzerindeki fandan bulabilsem birkaç tane alacağım :)

Şu an Hyper 212 modellerinin performans sıralamaları:
RGB Black > Black Edition > Diğerleri

Black ile RGB Black arasında 2 derece fark oluyor.

Şu an Hyper 212 modellerinin ses sıralamaları:
Black Edition > RGB Black > Diğerleri

Black Edition testlere göre en sessizi. Hatta Arctic Freezer 34'ten daha sessiz.

Teşekkürler, Hyper 212 Spectrum ile Black Edition arasında performans farkı ne kadar, kayda değer bir farkları var mı?
Black Edition daha performanslı ise sırf ışık için spectrum almam şahsen.

İkiside giriş seviyesi soğutucuların en iyi modellerinden. Hangisi hoşuna gidiyorsa onu al. Aralarında performans olarak fark hissetmezsin.

Geri
Yukarı