Hyper X Cloud 2 alınır mı?

Bütçe
900
Bu arada ses kartı tek etkilemiyor diye biliyorum. Anakartınızın modelide etkiyor şöyle özetleyeyim, bende Gigabyte B450M S2H modelinde ses daha çok geliyor, ASUS'un eski bir anakartında kullanınca ses az geliyor diğerine göre. aynı olayı bm800 mikrofonumda denemiştim eskiden.
Hocam jak ile bağlanıyorum ki anakart etkilesin. Ses kartı ile usb aracılığı ile bağlıyorum.
Hocam jak ile bağlamıyorum ki anakart etkilesin. Ses kartı ile usb aracılığı ile bağlıyorum.

Hocam jak ile bağlanıyorum ki anakart etkilesin. Ses kartı ile USB aracılığı ile bağlıyorum.

Hocam merhabalar. Ben Cloud 2 iade ettikten sonra Cloud Alpha S siparişi verdim bunda böyle bir sorunla karşılaşmadım sadece mikrofon kısmında biraz tiz bir ses oldugunu söylüyorlar. İyi günler.

Hocam merhabalar. Ben Cloud 2 iade ettikten sonra Cloud Alpha S siparişi verdim bunda böyle bir sorunla karşılaşmadım sadece mikrofon kısmında biraz tiz bir ses oldugunu söylüyorlar. İyi günler.
Teşekkürler hocam ben de void elite aldım bakalım o nasıl çıkacak onun da sorunları oluyormuş ama en azından yazılımsız kullanılıyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı