Hyper X Cloud vs. Razer Blackshark V2 USB vs. CM MH751

Bütçe
900

airsword19

Hectopat
Arkadaşlar, geçen de bir konu açmıştım tavsiye isterken ve genel olarak bu kulaklıklar önerildi. Aralarından hangisi daha iyidir? Artıları eksileri nelerdir? Herkes Cloud 2'yi çok seviyor fakat dip ses sorunu varmış sanırım. Kullanan veya bilgisi olan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

Cloud 2 kullandım oyun performansı çok iyiydi ancak müzik performansını hiç beğenmedim. İade ettim MH752 bekliyorum.

Ben blackshark V2'ye daha sıcak bakıyorum diğerlerindense. Cloud 2 eski geliyor. Blackshark V2'den bazı sitelerde oyun için en iyi kablolu kulaklık olarak bahsedilmiş. Sanırım blackshark alacağım.

Ben blackshark V2'ye daha sıcak bakıyorum diğerlerindense. Cloud 2 eski geliyor. Blackshark V2'den bazı sitelerde oyun için en iyi kablolu kulaklık olarak bahsedilmiş. Sanırım blackshark alacağım.
V2 benimde radarımda ancak Razer'ın genel olarak kulaklık kalitesi pek iyi olmadığı için temkinli bakıyorum biraz. Amazon yada QP'de satılsaydı denerdim ancak Sİnerji'de iade sorunu oluyor.

V2 benim de radarımda ancak Razer'ın genel olarak kulaklık kalitesi pek iyi olmadığı için temkinli bakıyorum biraz. Amazon ya da QP'de satılsaydı denerdim ancak Sİnerji'de iade sorunu oluyor.

İtopya'da satılıyor. Oradan almayı düşünüyorum ben. V2 hakkında THX çok işe yarıyormuş. Mikrofon testi falan da tatmin etti beni.

Mağazadan deneme imkanınız varsa deneyin. Müzik kalitesi ve oyun kalitesi gayet iyi. Razer müziklerde çoğu kulaklıklara göre iyi iş çıkarıyor.

2 saat kadar kullandığım G Pro X'i satabilirim düşünürseniz. Fiyatta anlaşırız. Kulaküstü kullanamadığımdan satıyorum. Kulakiçi kulaklığa alışmışım.

Geri
Yukarı