Hyper X Quadcast vs Fifine A9

Scoflame

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi sosyaller diliyorum. Ben yakın zamanda içerik üretmeye başlayacağım ve biliyorsunuz ki: ses bir içerik üreticisi için en önemli unsur. Bayağı bir mikrofon bakındıktan sonra bu 2 model arasında kaldım. Deneyimleriniz varsa ve benimle paylaşırsanız çok memnun olurum. Sizce hangi mikrofon tercih edilmeli ve neden? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ediyorum.

Hyper X Quadcast S
Dün indirimle FIFINE A9 mikrofonunu aldım. İki marka arasında ses kalitesinde çok büyük bir fark olmadığını duydum. Tek aradığım özellik, RGB ışığının sessiz modda yanmaması. Ancak FIFINE'de bu özellik mevcut değil. Şu anki fiyatlarla FIFINE 3800, HyperX ise 6 küsür. Sence hangisini tercih etmeliyim?

Dün indirimle FIFINE A9 mikrofonunu aldım. İki marka arasında ses kalitesinde çok büyük bir fark olmadığını duydum. Tek aradığım özellik, RGB ışığının sessiz modda yanmaması. Ancak FIFINE'de bu özellik mevcut değil. Şu anki fiyatlarla FIFINE 3800, HyperX ise 6 küsür. Sence hangisini tercih etmeliyim?
Kanka bu tamamen bütçen ile alakalı bir durum. Eğer bütçen el veriyorsa ve seni sıkıntıya sokmayacaksa Quadcast almanı öneririm. Çünkü Quadcast her alanda kendini kanıtlamış, bir sürü test videosuna sahip, her yayıncının kullandığı bir mikrofon. Ama Fifine kullanmamış olsam da iyi bir mikrofon olduğunu düşünüyorum, tamamen sana kalmış. Bu konuda net bir şey söylemek olanaksız maalesef.

Kanka bu tamamen bütçen ile alakalı bir durum. Eğer bütçen el veriyorsa ve seni sıkıntıya sokmayacaksa QuadCast almanı öneririm. Çünkü QuadCast her alanda kendini kanıtlamış, bir sürü test videosuna sahip, her yayıncının kullandığı bir mikrofon. Ama Fifine kullanmamış olsam da iyi bir mikrofon olduğunu düşünüyorum, tamamen sana kalmış. Bu konuda net bir şey söylemek olanaksız maalesef.

Haklısın, teşekkür ederim bilgilendirme için

Yeni konular

Geri
Yukarı